Strona główna Blog Co nowego w RedCart

SUBSKLEP - czyli supermarket w Twoim e-sklepie

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Stwórz kilka SUBSKLEPÓW w jednym e-sklepie; uatrakcyjnij swój biznes i ofertę.

Od dziś, każdy nowy i dotychczasowy sklep RedCart.pl może uruchomić w panelu sklepu dodatkowe SUBSKLEPY i uatrakcyjnić swój e-biznes. Dzięki nowemu narzędziu można jeszcze łatwiej zarządzać asortymentem e-sklepu oraz czytelniej prezentować jego ofertę.

Na czym polega narzędzie SUBSKLEPÓW?

Utworzone SUBSKLEPY, to jakby sklep w sklepie – wyodrębnione działy „dużego supermarketu”, które można dowolnie tworzyć i edytować z poziomu panelu administracyjnego. Tworząc SUBSKLEPY można
czytelnie uporządkować swoją ofertę, oraz ułatwić klientom ścieżkę zakupową.


Jaką funkcjonalność posiadają SUBSKLEPY?

Każdy sklep internetowy uruchomiony w ramach usługi
SUBSKLEPU działa jako wyodrębniony dział całego e-sklepu. Finalnie zakupy sprowadzane są do jednego koszyka. Poszczególne SUBSKLEPY można edytować m.in. poprzez:

- wyselekcjonowanie różnego asortymentu (osobne SUBSKLEPY to np. odzież, perfumy, torebki itp.)

- prezentację oferty w różnym układzie strony głównej, produktów i kategorii

- przyporządkowanie indywidualnej szaty graficznej czy kolorystyki

- stworzenie indywidualnych banerów, boxów itp. i ich inny układ w kolumnach

- stworzenie indywidualnych promocji, rabatów i działań sprzedażowo – marketingowych obowiązujących w danym SUBSKLEPIE

Wszystkie wymienione
ustawienia będą się zmieniać, wraz z przejściem Klienta z jednego SUBSKLEPU do innego. Oznacza to, że „SUBSKLEP z odzieżą” może mieć inne banery oraz inną ofertę promocyjną, niż „SUBSKLEP z perfumami” i „SUBSKLEP z torebkami”. Efekt: klient, który odwiedza sklepy internetowe RedCart uruchomione w ramach usługi SUBSKLEPU widzi odrębną grafikę, promocje oraz układ produktów, chociaż nadal pozostaje w jednym e-sklepie.Jak mogę włączyć opcję SUBSKLEPÓW?

Narzędzie SUBSKLEPY można włączyć w zakładce
poprzez zakładkę CENTRUM WIEDZY > klikając w Twoje sklepy > następnie w nowym oknie w prawym górnym rogu „DODAJ” > Dodaj subsklep. Podczas tworzenia subsklepu należy wybrać kategorię sklepu, której podkategorie będą nowym drzewem kategorii dla subsklepu.

W odróżnieniu od multsklepów, SUBSKLEPY działają pod tym samym adresem internetowym, a przełączanie pomiędzy subsklepami odbywa się za pomocą nowego boksu "Lista sklepów", który należy aktywować w zakładce WYGLĄD SKLEPU > UKŁAD SKLEPU oraz ze środkowej nieaktywnej kolumny należy przerzucić "LIstę sklepów" na aktywną lewą/prawą kolumnę.

SUBSKLEP może być przełączany za pomoca
adresu URL np. index.php?subsh=X gdzie X jest id subsklepu - umożliwia to stworzenie listy sklepów np. w nawigacji lub banerze graficznym.  Dodatkowo gdy za X podstawimy 0 (zero) wyświetli się główy sklep z całym asortymentem.


Obecnie RedCart.pl jest jedynym z pierwszych w Polsce dostawców oprogramowania dla sklepów internetowych, który oferuje tego rodzaju funkcjonalność w e-sklepie
.

Szczegółowe informacje dotyczące uruchomienia dodatkowych sklepów internetowych w jednym
Panelu administracyjnym uzyskasz u konsultantów RedCart.pl dzwoniąc pod nr tel. 22 22 82 114 oraz 607-52-13-14 lub przesyłając zapytanie poprzez formularz kontaktowy.

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart