Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Wysyłka paczek w sklepie internetowym

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Otwierasz sklep internetowy? Wysyłka paczek do klientów to istotny element pracy każdego sklepu online.

Koszt wysyłki, szybkość realizacji, szeroki wybór form przesyłek i przewoźników - to wszystko będzie wpływało na liczbę zamówień składanych w Twoim e-sklepie. W sklepach RedCart dostępna jest integracja z GlobKurier.pl, która niesie za sobą wiele korzyści. Poznaj najważniejsze z nich!

dropshipping sklep internetowy redcart

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru przewoźnika? 

Szeroki wybór kurierów, cena, jakość usług kurierskich i obsługi, a także zaufanie do sprawdzonych kurierów - to wszystko ma kluczowe znaczenie dla Klientów Twojego sklepu internetowego. Wielu z nich wybiera dany sklep dlatego, że ma możliwość otrzymania paczki w preferowany sposób i za niską cenę. Dlatego zwróć uwagę na ceny przesyłek swojego przewoźnika, ponieważ wpływają na podjęcie decyzji o zakupach. 

Pamiętaj przy tym, że będzie korzystnie dla Ciebie, jeśli Twój Klient będzie miał dostęp do coraz modniejszych form przesyłek, takich jak np. punkty odbioru paczek - Paczkomaty czy też Paczka w Ruchu. Wiele osób lubi samodzielnie odebrać paczkę, w dogodnym dla siebie momencie, bez czekania w domu na kuriera.

Postaw na zaufanego przewoźnika o ugruntowanej pozycji na rynku. Jeśli firma kurierska jest mało znana, może być niechętnie wybierana, jako niezaufana. W takim przypadku i Twój sklep straci renomę. Dlatego zadbaj o jak najlepszą jakość dostawy i postaw na te firmy, które już zyskały sobie popularność.

Poznaj GlobKurier.pl

GlobKurier.pl posiada integracje z 15 platformami sprzedażowymi, dzięki czemu pozwala swoim klientom na całkowite zautomatyzowanie procesów logistycznych. Gwarantuje profesjonalizm, bezpieczeństwo i pewność dostawy w atrakcyjnej cenie.

Jeśli prowadzisz sklep internetowy i wysyłasz duże ilości paczek, dzięki współpracy z GlobKurier.pl możesz zintegrować swój e-sklep z usługami 50 firm kurierskich, zawierając jedynie jedną umowę. Wśród nich znalazły się między innymi: DHL, DPD, UPS, InPost, GLS, GEIS, TNT, RUCH, GlobBox, Paczkomaty InPost, X-press Couriers czy FedEx. Łącznie dostarczają przesyłki do 192 krajów świata.

Wybierają GlobKurier w RedCart w pełni zautomatyzujesz proces nadawania paczek, a Twoje przesyłki będą docierały do odbiorców jeszcze szybciej.

W GlobKurier.pl klienci korzystają z cen niższych nawet do 70%. Dla sklepów internetowych RedCart został przygotowany specjalny cennik usług, z jeszcze atrakcyjniejszymi ofertami. Decydując się na współpracę z tą firmą  oszczędzasz, wybierając najlepszą i najtańszą opcję transportu.

Korzyści dla Ciebie

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać GlobKurier.pl? Istnieje wiele zalet, które przekonają Cię do tej decyzji, między innymi: 

 • redukcja kosztów wysyłki - ceny w RedCart niższe nawet o 70%
 • jedna umowa na wszystkie firmy kurierskie
 • wycena online kosztów przesyłki, co umożliwia wybór najtańszego spedytora
 • optymalizacja czasu składania zamówień o 80%
 • brak deklaracji ilości przesyłek 
 • brak abonamentu
 • gwarancja szybkiej dostawy towaru
 • dostępne przesyłki krajowe i międzynarodowe
 • skuteczna obsługa reklamacji
 • opieka najlepszych specjalistów z branży
 • możliwość drukowania wypełnionych listów przewozowych,
 • dodatkowe usługi spedytora (pobranie, gwarantowana godzina dostarczenia)
 • dostęp do aktualnych informacje o statusie przesyłki.

Wszystkie te korzyści sprawiają, że korzystanie z GlobKurier.pl daje możliwość niezawodnego dostarczania przesyłek do Klientów. To z kolei przekłada się na ich zadowolenie i zaufanie, a zatem - na chęć powrotu do Twojego sklepu.

Jak zintegrować sklep z GlobKurier.pl?

Jeśli zdecydowałeś się już na dokonanie integracji z GlobKurier.pl. Możesz jej dokonać w kilku prostych krokach. Pamiętaj, że korzystając z RedCart otrzymasz dodatkowe zniżki!

1. Zarejestruj się na www.globkurier.pl.

2. Napisz na adres: redcart@globkurier.pl, z prośbą o aktywowanie cennika 

rabatowego dla użytkowników sklepów w RedCart.

3. Po tym procesie uzyskasz klucz API.

4. Po aktywowaniu współpracy dokonaj ustawień wybranych firm kurierskich (np. UPS i DHL + SameDay + usługi Europa i Świat).

Te cztery proste kroki wystarczą, abyś cieszył się doskonała integracją z najlepszymi karierami dostępnymi na rynku.

Ceny usług GlobKurier.pl

Zastanawiasz się jeszcze, jakie koszty będziesz ponosił, korzystając z usług GlobKurier.pl? Oto w jaki sposób naliczane są opłaty za przesyłki:

Cena netto za przesyłkę + opłata paliwowa + usługi dodatkowe + VAT

Ważną informacją będzie na pewno dla Ciebie, że jeśli Twój sklep generuje bardzo dużo wysyłek, możesz negocjować stawki z GlobKurier.pl. To Twoja szansa na jeszcze niższe koszty wysyłek!

Skorzystasz z integracji z GlobKurier.pl?

Jak widzisz, istnieje wiele zalet, jakie może zaoferować Ci Globkurier.pl, posiadający wygodną integrację ze sklepami RedCart i będący w atrakcyjnej cenie. Należą do nich między innymi dostęp do dużej bazy firm kurierskich, łatwość nadawania przesyłek i jedna umowa ze wszystkimi firmami na raz.

Skorzystasz z rozwiązania, które Ci proponujemy? A może już wybrałeś swoich kurierów i chciałbyś podzielić się wrażeniami? Zapraszamy do dyskusji.

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart