Dropshipping

Sklep w modelu dropshipping

Dropshipping to usługa skierowana do Klientów, którzy poszukują pomysłu na własny e-biznes.
Wybierz produkty, ustal marżę i sprzedawaj gotowe produkty od sprawdzonych dostawców.

Dowiedz się więcej

Obejrzyj film i dowiedz się czym jest Dropshipping

Czym jest dropshipping?

Dropshipping to model prowadzenia sprzedaży internetowej, w którym hurtownia zajmuje się realizacją zamówień i wysyłką towaru do Klienta. Nie musisz inwestować w zatowarowanie sklepu, nie ponosisz kosztów magazynowania.

Załóż sklep internetowy w RedCart, który możesz testować bezpłatnie przez 14 dni. Następnie skontaktuj się z wybraną hurtownią, aby poznać szczegółowe warunki współpracy.

Krótki czas uruchomienia
Niskie koszty początkowe
Bogata oferta produktowa
Automatyczna aktualizacja
Jak działa dropshipping?
1. Nowe zamówienie w sklepie

Efektem prowadzonych przez sklep internetowy działań promocyjnych jest pojawienie się Kupujących, którzy dokonują zakupów.

2. Przekazanie zamówienia do hurtowni

Nowe zamówienie ze sklepu zostaje przekazane do hurtowni. W zależności od dostawcy odbywa się automatycznie lub e-mailowo.

3. Realizacja zamówienia

Na podstawie otrzymanych informacji po stronie hurtowni uruchomiony zostaje proces przygotowania zamówienia do wysyłki.

4. Wysyłka towaru do Klienta

Towar wysyłany jest bezpośrednio do Klienta z centrum magazynowego. To również hurtownia zajmuje się obsługą zwrotów i reklamacji.

Dropshipping
Dropshipping - Pytania i odpowiedzi
1. Czy dropshipping się opłaca ?

TAK. Każdego dnia jesteśmy świadkami sukcesów naszych Klientów. Małe ryzyko finansowe, niskie koszty początkowe, szybki start i różnorodność produktów dodatkowo zwiększają szanse powodzenia e-biznesu.

2. Czy muszę założyć firmę ?

TAK. Sprzedaż internetowa to forma działalności gospodarczej i tak jest traktowana w świetle prawa. Aby legalnie sprzedawać w Internecie musisz posiadać firmę. Działalność gospodarczą możesz założyć przez Internet.

3. Czym będę się zajmował ?

Twoim najważniejszym zadaniem będzie promocja sklepu internetowego i kontakt z Klientami. W celu pozyskania kupujących możesz wykorzystać narzędzia marketingowe dostępne w oprogramowaniu RedCart.

4. Jak działa integracja ?

Skontaktuj się z wybraną przez Ciebie hurtownią i ustal warunki współpracy. Następnie wybierz produkty i ustal Twoją marżę. Sklep może być zintegrowany z jedną lub kilkoma hurtowniami dropshipping.

5. Ile kosztuje dropshipping ?

W zależności od wybranej hurtowni, dropshipping kosztuje od 50 zł netto m-c. Kwota ta obejmuje obsługę integratora sklepu z hurtownią, wsparcie techniczne oraz automatyczną aktualizację bazy towarowej.

6. Od czego zacząć ?

Zacznij od założenia bezpłatnego konta sklepu internetowego. Dzięki temu będziesz mieć możliwość przetestowania, jak działa integracja z hurtownią. Aby założyć sklep kliknij w przycisk poniżej CHCĘ PRZETESTOWAĆ SKLEP.

Divider Background
Integracje z hurtowniami

Według najnowszych szacunków wartość polskiego rynku e-commerce w 2015 roku przekroczy kwotę 35 mld złotych. Zwiększa się również liczba osób dokonujących regularnie zakupów w Internecie. To najwyższy czas, aby założyć własny sklep internetowy.

4 mln
produktów w ofercie
350+
hurtowni i dostawców
25%
wzrost ecommerce w Polsce
17 s.
śr. czas założenia sklepu

Więcej informacji o dropshippingu znajdziesz również na stronie www.edropshipping.info

Masz pytania? Napisz do nas
Proszę uzupełnić pola oznaczone (*wymagane)
Dziękujemy, wiadomość została wysłana.