[DARMOWY WEBINAR] Jak skutecznie sprzedawać na Allegro? 24.07, 19:00 DOŁĄCZ
Dropshipping w RedCart

Rozpocznij sprzedaż
w dropshippingu

Sprzedawaj w internecie produkty od dostawców z całej UE - bez magazynowania, obsługi wysyłek i dużych inwestycji. Sprawdź smart dropshipping od RedCart.

DOWIEDZ SIĘ CO ZYSKUJESZ?

Dla kogo jest dropshipping?

Dropshipping sklep internetowy
Pierwsze kroki w e-commerce

Dopiero myślisz nad handlem w internecie? A może decyzja już podjęta i zastanawiasz się jak zacząć?

Dropshipping hurtownie
Dodatkowy asortyment

Jesteś sprzedawcą i szukasz do swojego sklepu produktów komplementarnych? Nie musisz kupować ich na własność i magazynować.

Dropshipping jak sprzedawac
Sprzedaż wielokanałowa

Nie ograniczaj się do jednego kanału sprzedaży. Dropshipping to rozwiązanie, które pozwala na sprzedaż w kilku miejscach równolegle.

#pierwsze kroki

Pierwsze kroki
w e-commerce

Dopiero myślisz nad handlem w internecie? A może decyzja już podjęta i zastanawiasz się jak zacząć? To właśnie dla Ciebie model dropshipping będzie doskonałym rozwiązaniem na start! Postawisz pierwsze kroki w branży e-commerce nawet przy ograniczonym budżecie.

Automatyczny full dropshipping
#dodatkowy asortyment

Dodatkowy asortyment

Jesteś sprzedawcą i szukasz do swojego sklepu produktów komplementarnych? Nie musisz kupować ich na własność i magazynować. Dropshipping daje Ci możliwość uzupełnienia Twojej oferty sprzedażowej o dodatkowe produkty. Dzięki temu Twoja pozycja na tle konkurencji wzrośnie i przyciągniesz większą liczbę kupujących.

Integracja z hurtowniamii
#sprzedaż wielokanałowa

Sprzedaż wielokanałowa

Nie ograniczaj się do jednego kanału sprzedaży. Dropshipping to rozwiązanie, które pozwala na sprzedaż w kilku miejscach równolegle. Możesz prowadzić własny sklep internetowy, sprzedawać na Allegro, Facebooku i innych marketplace’ach. W łatwy, sprawny i zautomatyzowany sposób pomnożysz swoje zyski.

Dropshipping sprzedaż wielokanałowa
#jak działa dropshipping?

Jak działa dropshipping?

  • Na początek wybierz branżę, w której rozpoczniesz sprzedaż. W tym celu warto porównać oferty od kilku hurtowni działających w dropshippingu.

  • Następnie Ty jako sprzedawca kontaktujesz się z wybraną hurtownią i otrzymujesz od niej plik z produktami, które wystawiasz w swoim sklepie, lub na Allegro.

  • W momencie kiedy pojawi się pierwsze zamówienie i klient je opłaci, przesyłasz je do hurtowni która, pakuje i wysyła je bezpośrednio na adres klienta. Po stronie sprzedawcy leży kontakt z klientem, obsługa posprzedażowa, jak również reklamacje i zwroty.

Dropshipping sprzedaż wielokanałowa
DOWIEDZ SIĘ W KILKU KROKACH

Jak działa dropshipping?

Dropshipping zamówienia
Krok 1

Klient składa zamówienie w Twoim e-sklepie.

Dropshipping pełna integracja
Krok 2

Do Twojego e-sklepu wpływa zamówienie.

Dropshipping obsługa przez hurtownie
Krok 3

Zamówienie przekazujesz do hurtowni, z którą współpracujesz.

Dropshipping jak to działa
Krok 4

Hurtownia pakuje i wysyła paczkę bezpośrednio do klienta.

#skąd brać produkty
Skąd brać produkty
do dropshippingu?

RedCart udostępnia obszerną listę hurtowni działających w dropshippingu, z którymi możesz nawiązać współpracę i zintegrować swój sklep internetowy. Możesz sprzedawać asortyment z dowolnej branży od elektroniki po odzież i bieliznę. Poznaj dostawców, z którymi mamy integrację!

+
Uruchomionych sklepów online
+ mln
Gotowych produktów
do sprzedaży
+
Zintegrowanych hurtownii dropshipping
 lat
Doświadczenia w branży
e-commerce

Dropshipping w praktyce

Dropshipping to model logistyczny w sprzedaży internetowej, w którym proces magazynowania, pakowania i wysyłki towaru realizowany jest przez hurtownię. Po stronie sprzedawcy (sklepu internetowego) jest pozyskiwanie klientów, a następnie przesyłanie zamówień bezpośrednio do hurtowni.

Wypróbuj bezpłatnie

Dropshipping jak to działa
#poznaj full dropshipping

Poznaj full dropshipping w RedCart

Dodatkowe wsparcie przy uruchomieniu e-sklepu jest szczególnie ważne, jeśli to Twój pierwszy biznes online i nie masz jeszcze doświadczenia w sprzedaży internetowej. Masz niepowtarzalną możliwość skorzystania z potężnej wiedzy najlepszych ekspertów e-commerce.

  • Full dropshipping to w odróżnieniu od tradycyjnego dropshippingu model, w którym nie musisz samodzielnie przekazywać zamówień do hurtowni.

  • W full dropshippingu automatycznie aktualizuje się oferta (stany magazynowe i ceny) oraz automatycznie składane jest zamówienie u dostawcy przez system.

  • Na platformie RedCart masz możliwość zintegrowania się z topowymi dostawcami działającymi w tym modelu.

Dropshipping jak to działa
Topowi dostawcy full-dropshipping w RedCart
Dropshipping jak to działa Dropshipping jak to działa Dropshipping jak to działa

RedCart + dropshipping = sukces

Poznaj największe korzyści dla Twojego biznesu, jakie daje dropshipping w RedCart.

Gotowe rozwiązanie

Platforma RedCart to jeden system, w którym rozpoczniesz szybką i skuteczną sprzedaż w dropshippingu zarówno we własnym sklepie, jak również poprzez duże systemy handlowe jak np. Allegro, Ebay, Facebook, czy Ceneo.

Niskie koszty na start

Niska bariera wejścia w dropshipping sprawia, że każdy może spróbować swoich sił w e-commerce bez inwestycji w towar, magazyn, czy logistykę. Na start wystarczy tylko komputer z dostępem do internetu.

Oszczędność czasu

Dropshipping w RedCart to maksymalna oszczędność czasu. Szybkie integracje, automatyczne aktualizacje stanów magazynowych i łatwość obsługi zamówień w jednym panelu administracyjnym.

Szybkie integracje

Wybieraj hurtownie spośród gotowych integracji w dowolnej branży, które oferuje RedCart lub wybierz własną. Zintegruj się szybko i bezpiecznie ze swoim dostawcą w panelu swojego sklepu.

Poznaj tajniki
dropshippingu za darmo!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat dropshippingu? Przygotowaliśmy specjalny e-book dla osób, które są zainteresowane jak wygląda proces zamówień, sprzedaży i promocji w praktyce. Utwórz darmowe konto na RedCart i spróbuj swoich sił w e-commerce!

Pobierz darmowy e-book

Dropshipping jak to działa

Najczęściej pojawiające się
pytania o dropshipping

Największą zaletą pracy w tym modelu logistycznym jest brak konieczności inwestowania w towar. Dodatkowo możemy wyróżnić: niskie koszty na start - jedynie co Ci będzie potrzebne to komputer z dostępem do internetu, szeroki wybór asortymentu, czy swoboda w dobieraniu branż w zależności od potrzeby, sezonowości czy sytuacji na rynku.

Ty musisz wystawić dowód zakupu dla swojego klienta - w większości przypadków może to być FV. Hurtownia wysyła paczkę, bez dokumentów zakupu oraz swoich produktów reklamowych. O tym czy powinieneś wystawiać paragon lub fakturę, porozmawiaj ze swoją księgową.

Współpraca z doświadczoną i sprawdzoną hurtownią. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że zamówienia realizowane są szybko i profesjonalnie, a to przełoży się na pozytywny odbiór Twojej firmy przez klientów.

Skontaktuj się z wybraną przez Ciebie hurtownią i ustal warunki współpracy. Następnie wybierz produkty i ustal Twoją marżę. Sklep może być zintegrowany z jedną lub kilkoma hurtowniami dropshipping.

Dobrze przygotowany pod kątem obsługi dropshippingu system sklepowy umożliwia np. ustawienie różnych kosztów wysyłki w zależności od magazynu hurtowni, z której pochodzi towar. Dzięki temu klient sklepu internetowego od razu widzi sumaryczny koszt wysyłki, jeśli wybierze produkty pochodzące od różnych dostawców.

Podobnie jak w przypadku zwykłego sklepu internetowego zajmujesz się obsługą swoich klientów (odpowiadaniem na pytania) oraz działaniami reklamowymi (zdobywaniem nowych klientów). Jest to model logistyczny, w którym nie przejmujesz się jedynie wysyłką i magazynowaniem towaru.

Zacznij od założenia bezpłatnego konta sklepu internetowego. Dzięki temu będziesz mieć możliwość przetestowania, jak działa integracja z hurtownią. Aby założyć sklep kliknij w przycisk "Wypróbuj" na górze strony.

Tak! Narzut na wybrane produkty waha się nawet od 50% do 200%. Wszystko zależy od Twojej polityki cenowej.