Integracja z hurtownią dropshipping VIVAB2B

Integracja z hurtownią dropshipping VIVAB2B

Hurtownia zegarków i smartwachy

Dropshipping

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności

O firmie

Hurtownia zegarków VIVAB2B, dzięki bezpośredniemu kontaktowi z producentami, oferuje dużą damę różnych modnych zegarków, jest to bogata ilość ponad 1300 modeli, która ciągle rośnie. Hurtownia stawia na rozwój i wprowadza nowe marki a także nowe rozwiązania. Przez tego typu działania, zawsze idzie z duchem postępu i nowoczesności. Długoletnie doświadczenie w branży zegarków, jest dużym atutem z którą firma dzieli się z swoimi współpracownikami. To z kolei jest pomocne w codziennym funkcjonowaniu i wzajemnych relacjach.

Hurtownia nie pobiera żadnych opłat. Współpraca możliwa jest w hurcie tradycyjnym lub w modelu dropshipping. Możliwość zwrotu towaru. Zamówienia złożone do 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Otrzymasz numer nadania w celu śledzenia przesyłki. Będziesz otrzymywał wszystkie statusy zamówienia. Wysyłamy przesyłki za pobraniem. Wysyłamy również do krajów Unii Europejskiej oraz poza nią. Miła i przyjazna obsługa. Długoletnie doświadczenie

Hurtownia VIVAB2B oferuje wyłącznie nowe i oryginalne produkty znanych marek jak: CASIO, TESTAROSSA, BISSET, GINO ROSS, GIEWONT, JORDAN KERR, RUBICON, ALBATROSS, PACIFIC, ADEXE, Q&Q, PERFECT, BRUNO CALVANI i inne.

Tagi

#Zegarki#Biżuteria#Smartwatche#Uewysyłka

Informacje