Pakiet korzyści dla Klientów RedCart

Dzięki współpracy RedCart z czołowymi Partnerami możesz korzystać z dodatkowych usług w specjalnych cenach.

Pakiet korzyści
Marketplace

ALLEGRO
Prowizja obniżona do 0%

Allegro

Allegro.pl to największa platforma handlowa w Polsce. Każdego dnia na Allegro sprzedaje się ponad 1 mln przedmiotów, a klienci mogą wybierać spośród 130 milionów ofert od ponad 140 000 Sprzedawców.

Marketplace

CENEO
200zł + 50% rabatu

Ceneo

Ceneo.pl jest drugim co do wielkości serwisem e-commerce w Polsce, skupiający ponad 18 000 sklepów internetowych. Codziennie ułatwia milionom użytkowników znalezienie produktów i atrakcyjnych ofert.

Analityka

BRAND24
45 dni i 15% rabatu

Brand24

BRAND24 to narzędzie przeznaczone do monitorowania opinii i informacji na temat firmy, które pojawiają się w internecie. Odbierz 45 dni bezpłatnych testów i 15% rabatu przy kupnie konta Professional.

3000+ zł

Jeśli chcesz skorzystać z promocyjnej oferty Partnerów RedCart, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta

dodatkowego wsparcia dla Twojego e-sklepu

Kurier

GLOBKURIER
Specjalny cennik dla RedCart

Globkurier

Dla każdego nowego klienta GlobKurier, który posiada sklep na platformie RedCart przygotowana została specjalna oferta, umożliwiająca na skorzystanie z promocji sięgającej 75% na przesyłki krajowe i zagraniczne.

Analityka

SENTIONE
15% przez 3 miesiące

sentione

15% rabatu na pakiety monitoringu Twojej firmy w Sieci (badanie kontekstu, słów kluczowych i monitorowanie wypowiedzi Klientów o Twoim sklepie z przeszłości i w czasie rzeczywistym).

Marketing internetowy

QUARTICON
Specjalny cennik dla RedCart

quarticon

QuarticOn to narzędzia marketing automation, które automatyzują działania marketingowe i personalizują dostępną ofertę w sklepie internetowym, przy wykorzystaniu algorytmów sztucznej inteligencji.

Opinie

OPINEO
3 miesiące za darmo

Opineo

Opineo.pl to niezależna platforma wspomagająca i aktywizująca do komunikacji konsumentów z firmami. Dzięki wiarygodnym opiniom, każdy może zapoznać się z opiniami innych kupujących o konkretnym sklepie internetowym.

Analityka

SEMSTORM
Specjalny cennik dla RedCart

Semstorm

SEMSTORM to narzędzie usprawniające pracę nad widocznością strony w wyszukiwarkach, umożliwiające m.in. monitorowanie pozycji fraz, analizę słów kluczowych czy porównanie z konkurencją.

Marketing internetowy

NPROFIT
Specjalny cennik dla RedCart

Nprofit

Nprofit to firma świadcząca usługi z zakresu marketingu w wyszukiwarkach, która od ponad 10 lat pomaga Partnerom pozyskiwać klientów za pośrednictwem wyszukiwarki Google oraz Google Ads.