[DARMOWY WEBINAR] Jak skutecznie sprzedawać na Allegro? 24.07, 19:00 DOŁĄCZ

Pakiet korzyści dla Klientów RedCart

Dzięki współpracy RedCart z czołowymi Partnerami możesz korzystać z dodatkowych usług w specjalnych cenach.

Pakiet korzyści
Marketplace

ALLEGRO
Prowizja obniżona do 0%

Allegro

Allegro.pl to największa platforma handlowa w Polsce. Każdego dnia na Allegro sprzedaje się ponad 1 mln przedmiotów, a klienci mogą wybierać spośród 130 milionów ofert od ponad 140 000 Sprzedawców.

Marketplace

CENEO
200zł + 50% rabatu

Ceneo

Ceneo.pl jest drugim co do wielkości serwisem e-commerce w Polsce, skupiający ponad 18 000 sklepów internetowych. Codziennie ułatwia milionom użytkowników znalezienie produktów i atrakcyjnych ofert.

Analityka

BRAND24
45 dni i 15% rabatu

Brand24

BRAND24 to narzędzie przeznaczone do monitorowania opinii i informacji na temat firmy, które pojawiają się w internecie. Odbierz 45 dni bezpłatnych testów i 15% rabatu przy kupnie konta Professional.

3000+ zł

Jeśli chcesz skorzystać z promocyjnej oferty Partnerów RedCart, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta

dodatkowego wsparcia dla Twojego e-sklepu

Opinie

TRUSTMATE
-20% dla Klientów RedCart

Trustmate

TrustMate to narzędzia umożliwiające budowanie wizerunku w sieci poprzez zarządzanie opiniami o prowadzonym sklepie internetowym. Szczegóły oferty dla Klientów RedCart już wkrótce...

Marketing internetowy

CALLBACK24
2 miesiące za darmo

callback24

Callback24 to inteligentne narzędzie marketingowe wspomagające proces sprzedaży i obsługi klienta. Klienci Redcart, w ramach Pakietu Korzyści otrzymują 2 miesiące gratis, a wartość pakietu promocyjnego to 800 zł!

Płatności online

TPAY
Specjalny cennik dla RedCart

tpay

Tpay to system szybkich płatności online, w ramach którego dostępne są m.in. e-transfery, karty płatnicze, płatności ratalne oraz płatności za pomocą kodów QR czy BLIK. Szczegóły oferty dla Klientów RedCart już wkrótce...

Kurier

GLOBKURIER
Specjalny cennik dla RedCart

Globkurier

Dla każdego nowego klienta GlobKurier, który posiada sklep na platformie RedCart przygotowana została specjalna oferta, umożliwiająca na skorzystanie z promocji sięgającej 75% na przesyłki krajowe i zagraniczne.

Analityka

SENTIONE
15% przez 3 miesiące

sentione

15% rabatu na pakiety monitoringu Twojej firmy w Sieci (badanie kontekstu, słów kluczowych i monitorowanie wypowiedzi Klientów o Twoim sklepie z przeszłości i w czasie rzeczywistym).

Marketing internetowy

QUARTICON
Specjalny cennik dla RedCart

quarticon

QuarticOn to narzędzia marketing automation, które automatyzują działania marketingowe i personalizują dostępną ofertę w sklepie internetowym, przy wykorzystaniu algorytmów sztucznej inteligencji.

Opinie

OPINEO
3 miesiące za darmo

Opineo

Opineo.pl to niezależna platforma wspomagająca i aktywizująca do komunikacji konsumentów z firmami. Dzięki wiarygodnym opiniom, każdy może zapoznać się z opiniami innych kupujących o konkretnym sklepie internetowym.

Analityka

SEMSTORM
Specjalny cennik dla RedCart

Semstorm

SEMSTORM to narzędzie usprawniające pracę nad widocznością strony w wyszukiwarkach, umożliwiające m.in. monitorowanie pozycji fraz, analizę słów kluczowych czy porównanie z konkurencją.

Marketing internetowy

NPROFIT
Specjalny cennik dla RedCart

Nprofit

Nprofit to firma świadcząca usługi z zakresu marketingu w wyszukiwarkach, która od ponad 10 lat pomaga Partnerom pozyskiwać klientów za pośrednictwem wyszukiwarki Google oraz Google Ads.