Pakiet korzyści
45 dni i 15% rabatu
Brand24

więcej

BRAND24 to znane i cenione na rynku narzędzie przeznaczone do monitorowania opinii i informacji na temat firmy, które pojawiają się w internecie. Odbierz 45 dni bezpłatnych testów i 15% rabatu przy kupnie konta Professional

Odbierz rabat
Tylko 1,68% prowizji
Płatności RedCart

więcej

Uruchom szybko i wygodnie bezpieczny system płatności elektronicznych bezpośrednio w Panelu Twojego sklepu RedCart. Gwarantujemy atrakcyjne stawki oraz minimum formalności - tylko 1,68% prowizji!

Odbierz rabat
Pakiet 200 smsów
smsAPI

więcej

Wykorzystaj siłę marketingu SMS i bądź w stałym kontakcie ze swoimi Klientami. Odbierz pakiet darmowych 200 SMS-ów Eco by powiadamiać Klientów o wysyłce, promocjach i wyprzedażach. Personalizacja wiadomości pozwoli zwiększyć zaangażowanie odbiorców.

Odbierz rabat
15 paczek za darmo
paczkomaty inpost

więcej

Odbierz wysyłkę 15 paczek za darmo. Pozwól wygodnie odbierać paczki swoim Klientom dzięki Paczkomatom InPost. Najnowocześniejsza usługa pozwala odbierać towar 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez kolejek i czekania na kuriera.

Odbierz rabat
1500 zł na promocję
ceneo

więcej

Odbierz nawet 1500 zł na promocję w Ceneo.pl oraz CeneoLokalnie.pl. Promuj się w największej porównywarce w Polsce oraz korzystaj z nowych funkcjonalności w prezentowaniu oferty, które dostępne są tylko na platformie RedCart.

Odbierz rabat
1000zł na przelewy
sofortbanking

więcej

Dla wszystkich klientów RedCart przygotowana została specjalna promocja: 1000 zł w prezencie za bezpośrednie przelewy internetowe. Powyższa kwota zostanie zbilansowana z opłatami poniesionymi w związku z korzystaniem z systemu szybkich przelewów SOFORT Banking

Odbierz rabat
pakiet 300 smsów
serwersms

więcej

Wyślij 300 darmowych smsów do swoich Klientów dzięki pakietowi od SerwerSMS. Przypominaj o promocjach lub informuj o wysyłce towaru. Wspieraj mobilnie e-sprzedaż bazując na profesjonalnej, szybkiej i spersonalizowanej komunikacji.

Odbierz rabat
50 zł lub 100 zł
nokaut

więcej

Skorzystaj z kuponu na pierwsze zasilenie konta w porównywarce Nokaut i wystawienie produktów. Reklamuj się dla Klientów szukających najlepszych cen. Kupon 50 zł dla abonamentów Silver i Gold, kupon 100 zł dla Platinium i Diamond.

Odbierz rabat
zniżka -15%
sentione

więcej

Skorzystaj z 15% rabatu na pakiety monitoringu Twojej firmy w Sieci. Badaj kontekst, dodawaj słowa kluczowe, monitoruj sentyment wypowiedzi Klientów o Twoim sklepie z przeszłości (do 3 lat wstecz) i w czasie rzeczywistym.

Odbierz rabat
3 miesiące za darmo
opineo

więcej

Po dołączeniu do programu Słucham Twoich Klientów, każdy Klient otrzyma 3 miesiące gratis na użytkowanie, a sklep zostanie oznaczony logotypem Opineo. To znak dla Klientów, że sklep czyta każdą opinię i chce ulepszać swoje usługi.

Odbierz rabat
3 miesiące za darmo
limdesk

więcej

Odbierz 3 miesiące konta premium za darmo! Limdesk.com to profesjonalna platforma do zarządzania kontaktami z klientem. E-mail, czat, media społecznościowe i wbudowana infolinia w jednym. Wszystko z poziomu przeglądarki internetowej z intuicyjną obsługą.

Odbierz rabat
Zniżka -20%
pontus

więcej

Odbierz swoje 20% rabatu na 50 zdjęć produktów tworzonych przez profesjonalnych fotografów. Fotografia packshot ułatwia dostrzec Klientowi istotne detale, poprawia sprzedaż i buduje zaufanie wobec sklepu internetowego.

Odbierz rabat
Zniżka -20%
godealla

więcej

Promuj się w serwisie GoDealla odbierając 20% rabatu na wybrany pakiet z zakładki Kody Rabatowe. Publikuj kod rabatowy i docieraj ze swoją ofertą na teren całego kraju do użytkowników, którzy polują na specjalne okazje!

Odbierz rabat
Zniżka dla RedCart
dogadamycie

więcej

Planujesz sprzedaż poza granicami kraju? Pakiet Tłumaczenie na start w specjalnej cenie 350 zł oferuje tłumaczenie strony „O nas” i „Kontakt”, 500 fraz kluczowych w dowolnym języku i 10 wiadomości systemowych w serwisie DogadamyCie.

Odbierz rabat
Zniżka -10%
positionly

więcej

Monitoruj pozycję sklepu w wyszukiwarce dzięki rabatowi od Positionly. Skuteczne narzędzie pozwala na zarządzanie kampaniami SEO i sprawdzanie pozycji fraz kluczowych. Generuje szczegółowe raporty i integruje się z Google Analytics.

Odbierz rabat
Zniżka -20%
berligo

więcej

Odbierz 20% zniżki na tłumaczenie Twojego sklepu i zwiększaj swoją sprzedaż na zagranicznych rynkach. Oferujemy profesjonalne wykonanie usługi przez doświadczonych tłumaczy z wielu kombinacji językowych.

Odbierz rabat
50 zł na reklamę
smartbay

więcej

50 zł na promocję oferty w polskiej porównywarce cen Smartbay. Pokaż swoje produkty szerokiemu gronu użytkowników, którzy odwiedzają serwis w poszukiwaniu najlepszych cenowych ofert. Wymiana opinii pomaga dokonać właściwego wyboru.

Odbierz rabat
Zniżka -75%
globkurier

więcej

Dla każdego nowego klienta GlobKurier, który posiada sklep na platformie RedCart przygotowana została specjalna oferta, umożliwiająca na skorzystanie z promocji sięgającej 75% na przesyłki krajowe i zagraniczne.

Odbierz rabat
250 zł od Globbox
globbox

więcej

Odbierz nawet 250 zł na wysyłkę paczek poprzez punkty paczkowe GLOBBOX. Do każdej faktury za minimin 100 zł klient otrzymuje 15 zł rabatu, dopóki łączna wartość rabatu nie przekroczy sumy 250zł.

Odbierz rabat