Gotowy sklep internetowy w ofercie AllInclusive

Dedykowany sklep dla mam

Poznaj pierwsze dedykowane oprogramowanie sklepu skierowane do wszystkich mam, które chcą uruchomić sprzedaż internetową. Odkryj pakiet przygotowany przez mamy pracujące w RedCart skierowany do mam, dzięki któremu bez wychodzenia z domu otworzysz własny e-biznes, a przy tym będziesz mogła spędzać więcej czasu z Twoją rodziną. Poświęcisz nam kilka minut? :-)

Dowiedz się więcej

Co zawiera pakiet sklepu ?

Pomoc od początku

Od momentu pierwszego kontaktu z RedCart będziemy Ci pomagać w uruchomieniu Twojego wymarzonego sklepu internetowego. Dodatkowo w Akademii Ecommerce RedCart znajdziesz ciekawe artykuły, poradniki i ebooki przygotowane przez specjalistów ecommerce, dzięki którym dowiesz się jak skutecznie prowadzić i promować Twój sklep internetowy.

Towar do sprzedaży

Nie wiesz, co sprzedawać? Nie martw się - u nas możesz wybierać z ponad 1 mln gotowych produktów z opisami i zdjęciami, które w prosty sposób dodasz do Twojego sklepu. Dzięki temu bardzo szybko otworzysz sklep internetowy i nie musisz tracić czasu na szukanie dostawców produktów!

Sprawdź listę dostawców

Piękny wygląd

Wspólnie ze specjalistami od wizerunku opracujemy nowoczesną i oryginalną kreację graficzną oraz maskę mobilną RWD, dzięki której klienci Twojego sklepu będą mogli dokonywać zakupów również przez tablety i smartfony. Maska graficzna sprawdzi się niezależnie od tego, co będziesz sprzedawać. Daj się zachwycić wyglądem Twojego nowego sklepu!

Zobacz jak może wyglądać Twój sklep

Promocja Twojego sklepu

Pozwól, że zajmiemy się pozyskiwaniem Klientów do Twojego sklepu internetowego poprzez obsługę kampanii reklamowych Google Adwords lub Facebook. Dzięki temu dotrzesz do tysięcy nowych Klientów, którzy każdego dnia szukają produktów, jakie oferujesz w Twoim sklepie internetowym.

Pomocny support

W każdym momencie możesz liczyć na nasz dział Obsługi Klienta, zawsze chętny do pomocy i przyjazny. Dodatkowo podpowiemy Ci jak zdobywać nowych Klientów i sprzedawać więcej! To właśnie dlatego 9/10 naszych Klientów poleca RedCart swoim znajomym.

Wsparcie prawne

Otrzymasz od nas pakiet podnoszący bezpieczeństwo Twojego sklepu internetowego i spełniający wymogi prawne, a w nim m.in. certyfikat SSL i regulamin sklepu opracowany przez prawników.

Dodatkowo pomożemy Ci przy zgłoszeniu zbioru do GIODO (Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).

Zapytaj o dedykowany pakiet sklepu dla mam
Proszę uzupełnić pola oznaczone (*wymagane)
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.