Dropshipping

Marketplaces

Prowadząc tylko sklep internetowy wykorzystujesz zaledwie jeden z kanałów sprzedaży dostępnych w ecommerce. Możesz znacząco zwiększyć liczbę zamówień i sprzedawać dużo więcej dzięki uruchomieniu marketplace'ów dostępnych w RedCart.

Dowiedz się więcej
background
Allegro

Korzystając z oprogramowania RedCart w prosty sposób wystawisz produkty na aukcji, KUP TERAZ lub w Sklepie Allegro - bezpośrednio z Panelu sklepu internetowego.

Wszystkie transakcje z Allegro pojawią się w Panelu administracyjnym Twojego sklepu jako nowe zamówienia. System pobiera również informacje o wpłatach dokonanych poprzez płatności elektroniczne PayU.

Dowiedz się więcej o Allegro
background
eBay

eBay to największy na świecie serwis aukcji internetowych, skupiający w jednym miejscu największą ilość kupujących i sprzedających. Dzięki narzędziom dostępnym w sklepach internetowych RedCart możliwe jest wystawianie aukcji bezpośrednio z Panelu administracyjnego, a także ich pobieranie wprost do Twojego sklepu.

Integracja pozwala na obsługę sprzedaży w następujących krajach: Polska, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania, Francja, Belgia, Stany Zjednoczone.

Dowiedz się więcej o eBay
background
Amazon

Serwis internetowy Amazon z liczbą 152 mln aktywnych Kupujących jest jedną z największych platform sprzedażowych na świecie. W szczycie sezonu sprzedażowego liczba zamówień przekracza 400... na sekundę!

Teraz za pomocą kilku kliknięć w Panelu administracyjnym sklepu RedCart możesz w prosty sposób wystawić produkty do sprzedaży na jednej z pięciu europejskich platform: amazon.de, amazon.co.uk, amazon.fr, amazon.it oraz amazon.es

Dowiedz się więcej o Amazon
background
Ceneo

Opcja Koszyk Ceneo oznacza bezpośrednią sprzedaż na poziomie porównywarki cen. Transakcje objęte są Programem Ochrony Kupujących, a produkty trafiają do Strefy Polecanych Ofert, czyli trzech pierwszych pozycji na liście. Dzięki przeprowadzonej integracji pomiędzy RedCart i Ceneo zamówienia pobierane są bezpośrednio do Twojego sklepu internetowego.

Dowiedz się więcej o Ceneo
background
Google Shopping

Dla sprzedawców internetowych są to całkiem nowe możliwości sprzedaży w Polsce i za granicą. Usługa dostępna jest obecnie w 20 krajach, gdzie sprzedaż również jest możliwa. Dzięki integracji z Google Shopping zyskać można między innymi ogromną liczbę potencjalnych Klientów.

Dowiedz się więcej o Google Shopping
background
Pasaże i internetowe galerie handlowe

Wykorzystaj potencjał pasaży handlowych i internetowych galerii handlowych, które stają się coraz bardziej popularne wśród kupujących i dają Ci możliwość dotarcia do zupełnie nowej grupy klientów.

Sprzedawaj produkty w popularnych serwisach, takich jak Domodi czy Poznajomosci.

background
Facebook

Facebook to największy portal społecznościowy na świecie, którego popularność od kilku lat stale rośnie. W Polsce serwis posiada już ponad 12 milionów użytkowników, a na całym świecie przeszło 1,35 miliarda.

To właśnie dlatego do fanpage w tym serwisie warto dołączyć możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio poprzez Facebook. Każdy właściciel sklepu internetowego RedCart może uruchomić sklep na Facebooku i rozszerzyć sprzedaż swoich produktów o nowy kanał.

Masz pytania? Napisz do nas
Proszę uzupełnić pola oznaczone (*wymagane)
Dziękujemy, wiadomość została wysłana.