Dropshipping

Dedykowany sklep z zabawkami

Poznaj gotowy sklep internetowy z produktami, dedykowany do prowadzenia sprzedaży zabawek i artykułów dziecięcych w dropshippingu. Sklep zawiera dedykowaną maskę graficzną, regulamin, certyfikat SSL, pakiet reklam Google Adwords i Facebook Ads oraz wiele innych usług niezbędnych do tego, aby Twój e-biznes odniósł sukces.

Live demo sklepu

Co zyskujesz wybierając dedykowany pakiet ?

Zabawki i art. dla dzieci

Twój nowy sklep internetowy jest już w pełni zatowarowany produktami od sprawdzonego dostawcy. Nie musisz zastanawiać się "co sprzedawać w sklepie internetowym?". Dla Twojej wygody dodaliśmy produkty poszukiwane przez kupujących.

Wszystkie produkty zawierają już zdjęcia i opisy pobrane z hurtowni, w związku z czym nie musisz poświęcać czasu i wykonywać dodatkowej pracy związanej z przygotowaniem oferty do sprzedaży. Dodatkowo automatycznie aktualizujemy stany magazynowe i ceny, aby oferta w Twoim sklepie była stale aktualna.

Dedykowana grafika

Wspólnie z grafikami i specjalistami od wizerunku przygotowaliśmy nowoczesną kreację graficzną oraz maskę mobilną RWD dostosowaną do zakupów przez smartfony i tablety - wszystkie wersje dedykowane dla sklepu internetowego z zabawkami i art. dla dzieci. Dzięki temu zakupy w Twoim sklepie internetowym staną się przyjemnością, a Klienci będą chętnie do niego powracali.

Sprawdź live demo

Nowoczesny sklep

Sklep internetowy RedCart zawiera ponad 800+ wbudowanych funkcji, które możesz uruchamiać w dowolnym momencie jednym kliknięciem. W prosty sposób wystawisz aukcje na Allegro, eBay, emag czy Empik.

Dzięki gotowym integracjom dostępnym w Twoim sklepie internetowym, kupujący będą mogli wybrać wygodną dla siebie formę wysyłki towaru (np. Paczkomaty) oraz opłacić zamówienie wygodnie online poprzez PayU lub kartą kredytową.

Sprawdź dostępne integracje

Google Adwords i FB Ads

W ramach pakietu przygotujemy dla Ciebie pierwszą kampanię reklamową Google Adwords i Facebook Ads. Dzięki temu dotrzesz do pierwszych klientów, którzy każdego dnia szukają produktów w wyszukiwarce Google lub przeglądają media społecznościowe.

Reklamując sklep internetowy na Facebooku budujesz rozpoznawalność Twojej firmy. Czy wiesz, że każdego miesiąca z Facebooka korzysta w Polsce ponad 17 mln użytkowników?

Społeczność sprzedawców

Wybierając dedykowany pakiet sklepu otrzymujesz zaproszenie do zamkniętej społeczności Sprzedawców RedCart, skupiającej wokół siebie osoby, które chcą osiągnąć sukces sprzedażowy online. Grupa zarządzana jest przez ekspertów e-commerce, którzy dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i chętnie podpowiadają, jakie działania podjąć, aby zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym. Dedykowana grupa to także świetne miejsce do wymiany doświadczeń z innymi Sprzedawcami oraz kopalnia wiedzy na temat nowych dostawców, produktów, a także samego prowadzenia sklepu i jego promocji.

Pakiet Social media

Wraz z dedykowanym pakietem otrzymujesz także potężne wsparcie w budowaniu marki i widoczności Twojego sklepu w mediach społecznościowych. Doskonałe uzupełnienie Twojej sprzedaży online stanowić będzie obecność sklepu w social media.

Razem ze sklepem otrzymujesz także:

Sklep na Facebooku
Fanpage Facebook
Konto Instagram

Darmowy ebook

Poznaj najlepsze strategie promocji sklepu internetowego i sposoby pozyskiwania klientów - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi, case study, historie sukcesów. Dowiedz się jak w krótkim czasie zwiększyć liczbę zamówień w Twoim sklepie internetowym oraz innych kanałach sprzedażowych (jak np. Allegro, emag).

Nasz ebook "Jak promować sklep internetowy?" to zebrana wiedza bazująca na ponad 10 latach doświadczenia w sprzedaży online i tysiącach sklepów internetowych, które każdego miesiąca generują milionowe przychody.

Indywidualne konsultacje

W ramach pakietu dedykowanego sklepu internetowego RedCart otrzymujesz bezpłatną godzinę indywidualnej konsultacji u jednego z naszych specjalistów e-commerce, który wspólnie z Tobą przeanalizuje e-biznes i podpowie w wyborze optymalnych narzędzi do rozwoju sklepu i zwiększania liczby zamówień.

Masz niepowtarzalną możliwość skorzystania z potężnej wiedzy największych ekspertów e-commerce, którzy pomogli już osiągnąć sukces tysiącom sklepów internetowych.

Pomoc ekspertów

Począwszy od wyboru odpowiedniego pakietu, poprzez konfigurację i uruchomienie sklepu internetowego, aż po doradztwo w doborze odpowiednich narządzi dla Twojego e-biznesu - na każdym etapie możesz liczyć na bezpłatną pomoc i wsparcie techniczne z naszej strony.

Dodatkowo nasz dział Customer Success odpowiedzialny jest za monitorowanie rozwoju Twojego e-sklepu i dostarczanie Ci stale nowych pomysłów, które mają na celu zwiększenia ilości zamówień w Twoim sklepie internetowym.

tylko teraz nowa cena

SKLEP GOTOWY DO SPRZEDAŻY W 3 DNI !
6 270 zł netto*
 • Roczny abonament sklepu PREMIUM (150 000 produktów)
 • Automatyczna integracja z dostawcą zabawek i art. dziecięcych
 • Dwukierunkowa integracja z Allegro
 • Dedykowany szablon sklepu + wersja mobilna RWD
 • Logotyp sklepu (wersja tekstowa) + baner reklamowy
 • Pakiet reklam (Google Adwords i Facebook Ads) NOWOŚĆ
 • Pakiet Social media (Sklep na FB, Fanpage, Instagram) NOWOŚĆ
 • Dedykowana grupa wsparcia dla Sprzedawców NOWOŚĆ
 • 1h indywidualnych konsultacji ze specjalistą ecommerce NOWOŚĆ
 • Promocyjna stawka 1,79% w PayU
 • Pomoc techniczna, support oraz onboarding online
 • Sklep zgodny z RODO
 • Pakiet bezpieczeństwa (Certyfikat SSL + wzór regulaminu)
 • Darmowy ebook "Jak promować sklep internetowy?" NOWOŚĆ

*Wszystkie podane ceny są kwotami netto.
Podana kwota stanowi całkowity koszt prowadzenia sklepu internetowego RedCart przez pierwsze 12 miesięcy. Po tym okresie płatny jest abonament miesięczny zgodnie z aktualnym cennikiem RedCart

0% prowizji od sprzedaży

Brak ukrytych opłat za korzystanie ze sklepu internetowego RedCart, brak prowizji od sprzedaży

Wsparcie marketingowe

Pakiet reklam Google Adwords i Facebook Ads, dzięki którym możesz pozyskać pierwsze zamówienia

Dostępność sklepu 99,9%

Twój sklep internetowy jest zawsze dostępny online i gotowy na przyjmowanie nowych zamówień

Unikalny pakiet korzyści

Pakiet rabatów i zniżek możliwych do wykorzystania na promocję Twojego sklepu u Partnerów RedCart

Pakiet bezpieczeństwa

Twój sklep monitorowany jest 24/7. Dokumenty prawne oraz certyfikat SSL dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo

Zapłać wygodnie online jedynie 6 270 zł netto (7 712,10 zł brutto)

Masz pytania? Napisz do nas
Proszę uzupełnić pola oznaczone (*wymagane)
Dziękujemy, wiadomość została wysłana.