• Integracja z VIVAB2B
Integracja z VIVAB2B

Bardzo szybka realizacja wysyłek, zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Dodatkowo posiadamy program lojalnościowy, rabaty i duże wyprzedaże. Dodatkowe udogodnienia i wsparcie sprzedaży Konto Premium okraz Konto VIP na allegr

Przetestuj za darmo
Informacje podstawowe o integracji:
Strona: VIVAB2B
Branża:ZEGARKI
Przeważający asortyment: ZEGARKI
Wymagana marża minimalna na produkty:BRAK
Czy konieczne jest posiadanie firmy: NIE
Sposób zawarcia współpracy: AKCEPTACJA REGULAMINU NA STRONIE
Czy hurtownia pobiera własny abonament za dostęp do oferty oraz możliwość korzystania ze zdjęć: NIE
Sposób przyjmowania zamówień: POPRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ
Wysyłka towaru: FULL DROP, POBRANIE, ALLEGRO SMART
Asortyment

Hurtownia zegarków VIVAB2B, dzięki bezpośredniemu kontaktowi z producentami, oferuje dużą damę różnych modnych zegarków, jest to bogata ilość ponad 1300 modeli, która ciągle rośnie. Hurtownia stawia na rozwój i wprowadza nowe marki a także nowe rozwiązania. Przez tego typu działania, zawsze idzie z duchem postępu i nowoczesności. Długoletnie doświadczenie w branży zegarków, jest dużym atutem z którą firma dzieli się z swoimi współpracownikami. To z kolei jest pomocne w codziennym funkcjonowaniu i wzajemnych relacjach.
Co wyróżnia hurtownię VIVAB2B?

Nie pobieramy żadnych ukrytych opłat. Współpracy w hurcie tradycyjnym lub dropshipping. Możliwość zwrotu towaru. Zamówienia złożone do 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Otrzymasz numer nadania w celu śledzenia przesyłki. Będziesz otrzymywał wszystkie statusy zamówienia. Wysyłamy przesyłki za pobraniem. Wysyłamy również do krajów Unii Europejskiej oraz poza nią. Miła i przyjazna obsługa. Długoletnie doświadczenie
Oferta

Oferujemy wyłącznie nowe i oryginalne produkty znanych marek jak: CASIO, TESTAROSSA, BISSET, GINO ROSS, GIEWONT, JORDAN KERR, RUBICON, ALBATROSS, PACIFIC, ADEXE, Q&Q, PERFECT, BRUNO CALVANI i inne.
Integracja

Hurtowania VIVAB2B udostępnia pliki xlm do integracji. Można też skorzystać z bezpośredniego i wygodnego połączenia, jakie udostępnia RedCart.
Współpraca

W celu nawiązania współpracy, należy na stronie hurtowni outletwatch.pl założyć darmowe konto. Po założeniu, proszę napisać na adres kontakt@outletwatch.pl wiadomość z informacją, jakie konto ma być aktywowane, hurtowe tradycyjne czy hurtowe w modelu dropshipping. Po weryfikacji, nastąpi aktywacja i wysłana zostanie informacja z potwierdzeniem.Jak działa integracja z hurtownią w RedCart?

W ramach integracji sklepu internetowego RedCart z wybraną hurtownią kilka razy na dobę (średnio co 4 godziny) aktualizujemy stany magazynowe i ceny, aby oferta w sklepie internetowym była aktualna. Dbanie o aktualność ceny oraz stanu magazynowego jest bardzo ważne, ponieważ pozwala uniknąć sytuacji, w której w sklepie internetowym sprzedany zostanie produkt w cenie niższej niż cena zakupu lub sprzedany zostanie produkt, który został wycofany ze sprzedaży u dostawcy.

Dodatkowo codziennie w sposób zautomatyzowany dodajemy nowe produkty do oferty sklepu, jeśli tylko takie pojawią się w hurtowni. Ponadto usuwamy z oferty produkty, które hurtownia wycofała ze sprzedaży. Wszystko odbywa się automatycznie i nie wymaga ręcznego wgrywania pliku, jak ma to miejsce w przypadku innych systemów integracyjnych oraz nie wymaga instalowania dodatkowych programów na komputerze. Cały proces odbywa się po stronie serwerów RedCart, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny.

Dodatkowo z wybranymi dostawcami integracja działa dwustronnie. Oznacza to, że poza automatycznym pobieraniem oferty i aktualizacją danych, również automatycznie składane są zamówienia u dostawcy. Dzięki temu proces wymiany danych pomiędzy sklepem internetowym RedCart i bazą produktową dostawcy jest w pełni zautomatyzowany i nie wymaga dodatkowych działań ze strony użytkownika.Wybór dostawcy i podgląd produktów z oferty

Otwierając sklep internetowy w RedCart możesz skorzystać z ponad 350+ gotowych integracji z hurtowniami. Dla ułatwienia dostępna jest wyszukiwarka, a dodatkowo lista dostawców podzielona została na kategorie/branże. Bardzo łatwo można również odnaleźć dostawców oferujących model współpracy dropshipping.


Przy wybranych dostawcach dostępne są bardzo przydatne informacje dotyczące oferty produktowej. Klikając w ikonę informacyjną "i" wyświetlona zostanie lista przykładowych produktów oferowanych przez wybranego dostawcę. Dzięki temu można bardzo szybko sprawdzić, jaki asortyment hurtownia posiada w sprzedaży. Poniżej przykład prezentujący wybrane produkty od dostawcy oferującego torebki oraz galanterię skórzaną - Bagexpress.
Jakie możliwości daje integracje z hurtowniami w RedCart?

Integracje z hurtowniami dostępne w sklepach internetowych RedCart mają na tyle dużo funkcjonalności, że pozwalają na bardzo sprawne prowadzenie sprzedaży internetowego, szczególnie w modelu dropshipping, a także dają możliwość zarządzania magazynem produktowym. Najważniejsze funkcje, które oferowane są w ramach integracji z hurtowniami, to:

- automatyczne pobieranie i dodawanie do sklepu internetowego wszystkich produktów dostawcy lub wybranych produktów wg określonych parametrów

- automatyczna aktualizacja stanów magazynowych i cen (średnio co 4 godziny)

- automatyczna aktualizacja wybranych parametrów produktu (nazwa, opis, zdjęcia, kategoria, szablon, gwarancje i inne)

- automatyczne dodawanie nowych produktów, które pojawią się w ofercie dostawcy i spełniają wybrane przez właściciela sklepu parametry

- automatyczne usuwanie produktów z oferty w momencie, gdy zostaną one wycofane ze sprzedaży u dostawcy

- możliwość ustawienia osobnych marż dla wybranych kategorii lub producentów

- możliwość ustalenia głównej marży dla całej oferty (opcja dostępna jest w zależności od wybranego dostawcy)

- możliwość wyboru wielu hurtowni zintegrowanych z jednym sklepem internetowym

- możliwość przeniesienia całego drzewa kategorii z hurtowni do sklepu internetowego

- możliwość precyzyjnego powiązania kategorii od dostawcy z kategoriami sklepu

- możliwość zaokrąglania ceny produktów do pełnych złotówek lub ustawienie konkretnej wartości po przecinku np. 49,99

- możliwość zdefiniowania osobnych ustawień dla każdej hurtowni


Poniżej prezentacja konfiguracji marż w sklepie internetowym na podstawie powiązań kategorii w sklepie internetowym z kategoriami dostawcy.Integracja z Outletwatch

Chcesz poznać pełną listę hurtowni i dostawców dostępnych w RedCart?
Wystarczy zarejestrować bezpłatne konto sklepu poprzez stronę WYPRÓBUJ SKLEP REDCART ZA DARMO

Skontaktuj się z nami
Masz pytania?

Napisz do nas...

Proszę uzupełnić pola oznaczone (*wymagane)
Dziękujemy, wiadomość została wysłana.