Integracja z narzędziem marketingowym Callback24

Integracja z narzędziem marketingowym Callback24

Callback24 to kompletne narzędzie lead generation, które zainstalujesz w 3 minuty. Skutecznie zachęca klienta do pozostawienia numeru telefonu i kontaktu z pracownikiem firmy.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
O Callback24

Callback24 to inteligentne narzędzie marketingowe wspomagające proces sprzedaży i obsługi klienta. Skutecznie zachęca klienta do pozostawienia numeru telefonu i kontaktu z pracownikiem firmy. Śledzi i optymalizuje ścieżki konwersji, analizuje ruch i trendy połączeń telefonicznych. Zbiera historię połączeń ze wszystkich telefonów w firmie, pozwala nagrywać i odtwarzać rozmowy. Zainstaluj na swojej stronie system Callback24 już teraz i zwiększ ilość zapytań telefonicznych ze strony internetowej! Wybierz jeden z pakietów FREE, BASIC, PREMIUM lub zapytaj nas o pakiet dedykowany.

Callback24 wspomaga sprzedaż w czterech obszarach:
1. Zwiększa liczbę połączeń od nowych klientów o 10% do 30%
 • skutecznie wzywa do akcji poprzez widget, popup, exit popup;
 • pozwala oddzwonić do klienta w ciągu 15 sekund;
 • pozyskuje potencjalnych klientów poza godzinami pracy (możliwość zaplanowania rozmowy);
 • klientowi wyświetla się dokładnie Twój numer a nie numer losowy.

2. Pomaga zbadać efektywność prowadzonego marketingu
 • pokazuje ścieżki zakupowe klientów;
 • zmniejsza koszt pozyskania klienta (CPC) (nawet 3 krotnie ! );
 • analiza pobranych danych pokaże, które kampanie są skuteczne i przynoszą więcej konwersji.
 • integracja z Google Analytics pozwoli śledzić i analizować ścieżki zakupowe Twoich klientów,
 • integracja z Facebook lead Ads pozwala niemal natychmiast oddzwonić do klientów, którzy wypełnili formularz;
 • CallTracking – umożliwia rejestrację połączeń wykonanych bezpośrednio ze strony internetowej – bez użycia widgetu callback24. 

3. Poprawia jakość obsługi klienta, zwiększa skuteczność konsultantów
 • skonsolidowana wiedza dotycząca historii połączeń z całej firmy;
 • raporty pokazujące skuteczność i wydajność konsultantów;
 • nagrania i analizy połączeń pozwolą zwiększyć jakość obsługi klienta (Customer Experience);
 • weryfikacja pracy handlowców i możliwość ich doszkalania zwiększy skuteczność ich sprzedaży

4. Ułatwia zautomatyzowanie procesów
 • sprzedażowych, dzięki integracji z systemami zewnętrznymi;
 • analizy trendów, dzięki zaawansowanym raportom;
 • poprawy jakości obsługi klienta, dzięki dostępom do historii połączeń z całej firmy i nagrań;
 • pozyskiwania konwersji - Callback24 generuje o 50% więcej klientów, niż standardowe formularze kontaktowe. 

Pakiet FREE jest dostępny za darmo na zawsze

W ofercie mamy również pakiety, dzięki którym pozyskasz do 100 i do 400 potencjalnych klientów. Pamiętaj o pobraniu aplikacji ze sklepu Play! Pobierz tutaj

Gwarancja skuteczności 100%, przetestuj pełną funkcjonalność przez 30 dni zanim podejmiesz decyzję o zakupie. Jeżeli nie sprostamy Twoim wymaganiom pakiet 15 połączeń masz na zawsze za darmo!

Tagi

#Callback#Połączenia#Analiza połączeń#Marketing

Informacje

Znalazłeś hurtownię, której nie ma na naszej liście dostawców? Jesteś producentem i chcesz dołączyć do społeczności RedCart?

Image placeholder
Image placeholder

Poznaj integracje z hurtowniami

Platforma RedCart posiada nowoczesny i zaawansowany system, dzięki któremu w prosty sposób dodasz produkty do Twojego sklepu internetowego lub wystawisz aukcję na Allegro. Narzędzie do integracji dba o to, aby Twoja oferta była cały czas aktualna. System integracji samodzielnie pobiera dane z pliku udostępnionego przez dostawcę i aktualizuje stany magazynowe oraz ceny. Wszystko dzieje się po stronie naszego oprogramowania i nie wymaga włączania komputera. W ten sposób zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na obsługę Klientów i działania marketingowe.

Jeśli współpracujesz już z hurtownią lub dostawcą produktów i chcesz założyć sklep internetowy bądź zmieniasz oprogramowanie, na życzenie możemy przygotować integrację z dowolnym dostawcą pozwalającą na synchronizację stanów magazynowych i cen bezpośrednio z Twoim sklepem internetowym. Wystarczy, że hurtownia udostępnia cennik w formie elektronicznej, np. w postaci pliku .xml lub .csv

Integracja z hurtownią jest to nic innego jak techniczna możliwość pobrania produktów od dostawcy bezpośrednio do Twojego sklepu internetowego. Często mylona jako bezpośrednia współpraca dostawcy oprogramowania z samym hurtownikiem.

Wysyłka produktów

Hurtownia dropshipping powinna mieć w swojej ofercie różne możliwości wysyłki. Klienci mają bardzo różne preferencje w tym zakresie, dlatego w tej kwestii powinniśmy być szczególnie uważni i sprawdzić czy obecne są takie formy wysyłki jak wysyłka za pobraniem oraz paczkomaty. Ważnym elementem jest czas skompletowania zamówienia i wysyłki: przyjmuje się, że powinno to być od 1-3 dni i warto ustalić to wcześniej z hurtownią. Należy przy tym założyć, że czasem może dojść do nieprzewidzianych sytuacji i dopytać hurtownię, jakie mogą to być sytuacje.

Po złożeniu zamówienia hurtownia powinna poprzez swój system powiadomić nas, kiedy przesyłka została wysłana, kiedy dotrze na miejsce a ponadto zaopatrzyć w numer listu przewozowego, pozwalający na śledzenie przesyłki. Takie informacje musimy przekazać bezpośrednio do naszego dropshippingowego klienta.

Zwroty

Współpraca z hurtownią to współpraca na zasadzie B2B. Nie obowiązują tu postanowienia dot. tzw. zwrotów konsumenckich wskazanych w Ustawie o prawach konsumenta z 30 maja 2014 r. Hurtownie nie przyjmują zatem od sklepów tzw. zwrotów bez podania przyczyny (zgodnie z ww. ustawą konsument ma na to 2 tygodnie). To samo dotyczy osób prowadzących tzw. działalność nierejestrową.

Rabaty obrotowe

Chcesz zarabiać więcej i jednocześnie gwarantować swoim klientom atrakcyjne ceny? Zapytaj o progi rabatowe w hurtowni. Każdy z Twoich potencjalnych kontrahentów może posiadać inną politykę cenową. Właśnie z tego względu w fazie wyboru hurtowni warto zwrócić uwagę nie tylko na ceny, ale także obecność zniżek dla klientów dostarczających dużą ilość zamówień. Próg rabatowy jest wartością graniczną (np. w skali miesiąca), której przekroczenie skutkuje obniżeniem ceny.

Kontakt z hurtownią

Kontakt z hurtownią jest bardzo istotnym elementem współpracy. Pewność, że przedstawiciel hurtowni chętnie i szybko odpowie na nurtujące Ciebie czy Twojego klienta pytania, to pewność, że masz do czynienia z poważnym i zaufanym partnerem biznesowym. Kontakt z hurtownią jest ważny nie tylko przy zawiązywaniu współpracy, ale także, a może przede wszystkim, po wysłaniu towarów. Opieka posprzedażowa to istotna część Waszej współpracy.

Dobra hurtownia to taka, która ogranicza formalności do minimum, przejmując na siebie niezadowolenie klienta i naprawiając lub wymieniając produkt. W ramach współpracy z hurtownią zostanie Ci również przydzielony opiekun, który, znając Twoją firmę, będzie mógł przedstawić Ci ofertę spersonalizowaną pod Twój biznes.

Oferta dostawcy

Pamiętaj, że integracja z wybraną przez Ciebie hurtownią działa w oparciu o plik XML, jaki otrzymaliśmy od dostawcy. Może zdarzyć się taka sytuacja, że hurtownia na swojej stronie internetowej prezentuje inne inforamcje niż te, które zostały nam przekazane w pliku XML. Różnice pojawiają się często i nie jest to nic, co powinno Cię zaniepokoić.

Umowa o współpracy

Pamiętaj również, że RedCart nie pośredniczy w nawiązniu współpracy pomiędzy Twoją firmą a dostawcą. Stosowna umowa o współpracy powinna być zawarta bezpośrednio przez Ciebie z wybraną hurtownią. Zawarcie umowy może nastąpić w formie elektronicznej lub podpisując dokument, który następnie należy odesłać na adres dostawcy. Szczegółowe warunki współpracy należy zawsze omówić z hurtownią przed nawiązaniem współpracy.

Odpowiedzialność i zasady współpracy

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do oferty produktowej oraz cenników wybranej przez Ciebie hurtowni, pamietaj, aby zarejestrować konto na stronie dostawcy lub podpisać stosowną umowę. Inforamcje dotyczące hurtowni współpracujących z RedCart prezentowane na stronach internetowych serwisu www.redcart.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby w ofercie RedCart były jedynie sprawdzone hurtownie. Wszyscy dostawcy, których prezentujemy na stronach internetowych, przechodzą przez wewnętrzne procedury weryfikacyjne. Pomimo naszych starań nie ponosimy odpowiedzialności za niewywiązywanie się hurtowni ze wszystkich zobowiązań, w tym terminową realizację zamówień, prawidłowe przygotowanie, skompletowanie i zapakowanie towaru, nieprawidłowe lub niepełne przekazywanie danych o produktach, a także czasowe przerwy w dostępie do systemu informatycznego hurtowni czy pliku XML z ofertą.

Informacje prezentowane na stronie internetowej opisującej hurtownię pochodzą od dostawcy lub z jego strony internetowej. Jeśli hurtownia została oznaczona jako dostawca działający w modelu dropshipping, oznacza to, że w momencie wykonywania integracji z tym dostawcą taka informacja została nam przekazana. Przed rozpoczęciem współpracy z wybranym dostawcą należy potwierdzić czy hurtownie realizuje model dropshiippingowy.

Co to jest dropshipping?

Czy znasz dropshipping?

Planujesz rozpocząć sprzedaż lub jesteś już sprzedawcą i szukasz do swojego sklepu produktów komplementarnych? Nie musisz kupować ich na własność i magazynować. Dropshipping daje Ci możliwość uzupełnienia Twojej oferty sprzedażowej o dodatkowe produkty. Dzięki temu Twoja pozycja na tle konkurencji wzrośnie i przyciągniesz większą liczbę kupujących.

Integracja z hurtowniamii

Masz dodatkowe pytania?

Umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną ze specjalistą e-commerce, który szczegółowo odpowie na wszystkie Twoje pytania, doradzi jak rozpocząć współpracę z hurtownią oraz podpowie jak wybrać odpowiedniego dostawcę. Dowiedz się jak RedCart może pomóc w rozwoju Twojego e-biznesu.