Integracja z hurtownią dropshipping Hanipol

Integracja z hurtownią dropshipping Hanipol

Hurtownia artykułów dekoracyjnych oraz porcelany. Właściciel i dystrybutor marki Carmani. Sprzedaż również w modelu dropshippingowym

Dropshipping

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
O dostawcy

Istniejemy na światowym rynku giftów i upominków od 1990 roku. Od samego początku istnienia firmy, duży nacisk kładziemy na stworzenie wyjątkowej atmosfery każdego produktu. Kluczowym zadaniem dla naszego personelu jest skoordynowanie produktu z jego opakowaniem i dostarczenie duszy, całość ma stanowić idealny prezent. Studio designerskie Hanipol projektuje wzory zarówno na potrzeby sprzedaży kome rcyjnej, trafiające do detalicznej sieci sprzedaży, jak i dopasowuje indywidualnie designy do potrzeb firm i agencji reklamowych. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych grafików, którzy ukończyli wyższe uczelnie plastyczne, tworzymy produkty nawiązujące do tradycji jak i formy o nowoczesnych wyzwolonych tendencjach.

Aktualnie produkujemy w ponad 10 państwach na całym świecie: m. in. w Polsce, Australii, Nowej Zelandii, Włoszech, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Egipcie, Chinach, Japonii i Indiach. Jesteśmy szczególnie silnie związani z Australią, gdzie znajduje się nasze drugie biuro projektowe. Dzięki wolnym umysłom artystów tam tworzących, oferujemy produkty o świeżej stylistyce, inspirowanej wpływami Australii i Oceanii. System dystrybucji pozwala na dotarcie zamówionych produktów do wszystkich zainteresowanych odbiorców do każdego zakątka świata. Posiadamy potencjał transportowy a w razie potrzeby błyskawicznych dostaw korzystamy z usług firm kurierskich. Sprzedaż do dystrybutorów w różnych krajach, oraz do naszych przedstawicieli handlowych przyspiesza otrzymywanie dostaw.

Tagi

#Upominki#Figurki#Ceramika#Obrazy#Dropshipping#Uewysyłka

Informacje