Integracja z hurtownią dropshipping Timeforf

Integracja z hurtownią dropshipping Timeforf

Producent odzieży damskie i męskiej posiadający w swojej ofercie koszulki oraz bluzy z nadrukami oraz gadżety - idealne na prezent.

Dropshipping

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
O hurtowni

Lubisz obdarowywać bliskich upominkami z pazurem? Timeforf to idealne miejsce dla ciebie. W sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór personalizowanych produktów, opatrzonych zabawnymi napisami. W asortymencie znajdziesz coś dla przyjaciółki, mamy, babci, chłopaka czy męża. W nietuzinkowe koszulki, wianki do włosów oraz torby zaopatrzyszsię na takie okazje, jak wieczór panieński. W ofercie dostępne są także kubki z nadrukiem, poduszki, bluzki damskie i męskie, zestawy dla przyjaciółek, dla zakochanych, plecaki i etui na telefon. Możesz wybierać spośród tysięcy wzorów lub zdecydować się na własny tekst na koszulce.

Oferta hurtowni

Oferta skierowana jest dla klientów biznesowych takich jak:

  • sklepów stacjonarnych,
  • sklepów internetowych,
  • hurtowni internetowych i stacjonarnych
  • sprzedawców posiadających indywidualną działalność gospodarczą.

Nie ma minimum zamówienia. Można zamówić pojedynczą sztukę lub rozmiar, jak również nie ma wymogu minimalnej kwoty zamówienia.

Współpracujemy w wariantach :

  • dropshiping - wystawiasz nasze produkty w swoim sklepie , sprzedajesz zamawiasz u nas z dostawą do klienta,
  • standard - np ca dwa dni składasz zamówienie u nas na produkty które kupili Twoi klienci i my wysyłamy do Ciebie paczkę zbiorczą a Ty wysyłasz już rzeczy do swoim klientów
  • hurtowa dostawa - kupujesz produktu na swój stan magazynowy i sprzedajesz.
Tagi

#Moda#Dropshipping#Odzież męska#Odzież damska#Koszulki#T-shirt#Gadżety#Nadruk#Kubki z nadrukiem#Poduszki#Bluzki damskie i męskie#Plecaki#Etui na telefon

Informacje