Integracja z AdSempre2.0

Integracja z AdSempre2.0

AdSempre2.0 to agencja marketingu internetowego, która w sposób umiejętny łączy swój butikowy charakter z wysoką specjalizacją w działaniach z obszaru SEM.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
O AdSempre2.0

AdSempre2.0 to agencja marketingu internetowego, która w sposób umiejętny łączy swój butikowy charakter z wysoką specjalizacją w działaniach z obszaru SEM. Jako jedna z niewielu agencji w Polsce posiadamy od ponad 4 ponad najwyższy, możliwy certyfikat Google tzw. Google Premier Partner przyznawany przez Google w dowód uznania za osiąganie szczególnie dobrych wyników sprzedaży w prowadzonych przez siebie kampaniach. AdSempre 2.0 posiada wieloletnie doświadczenie w działaniach SEM na rynku polskim jak i zagranicą. Definiując profil działalności i charakter AdSempre2.0 należy postrzegać ją zarówno w ujęciu dosłownym jako samodzielną, niezależną agencję jak i w ujęciu szerszym jako grupę firm wyspecjalizowanych w rozwiązania eksperckie, pozwalające sklepom internetowym więcej i lepiej sprzedawać online.

  • Na co dzień od przeszło 4 lat AdSempre2.0 współpracuje ściśle z Youlead, obiektywnie jednym z najlepszych narzędzi do marketing automation i personalizacji sprzedaży dostępnym na rynku polskim, jak również z firmą Comart, zajmującą się od ponad 12 lat prowadzeniem sprzedaży na czołowych marketpleacach (Allegro, Amazon, eBay). .
  • W przypadku AdSempre2.0 każde rozpoczęcie współpracy poprzedza otwarta, partnerska rozmowa i definicja wspólnych biznesowych celów. Jeśli są one spójne, idziemy o krok dalej i wytyczamy sobie wspólny plan by je osiągnąć.
  • Nie działamy na skróty, ani też nie obiecujemy więcej niż realnie jesteśmy w stanie dowieźć. Gdy trzeba dodatkowo urealniamy klientowi specyfikę poszczególnych działań tak by miał on pełną świadomość korzyści i kosztów.
  • Nie prowadzimy akwizycji naszych działań. Zamiast tego wolimy odpowiedzialnie doradzać. W relacji z naszymi klientami stawiamy na wzajemne zaufanie oraz pomoc, której zakres nierzadko wykracza znacznie poza oficjalnie nakreślone ramy na początku współpracy. Tym sposobem jesteśmy zawsze blisko potrzeb naszych klientów.

    Napisz do nas lub zadzwoń i pamiętaj wielkie rzeczy zaczynają się od rozmowy.

    Kontakt: +48 515 296 906 rafal.krzywicki@adsempre.com

Tagi

#Marketing#Sem#Promocje#Google

Informacje