Integracja z hurtownią droshipping Bimago

Integracja z hurtownią droshipping Bimago

Dystrybutor obrazów, fototapet i elementów dekoracji wnętrz.

Dropshipping

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności

O hurtowni

Hurtownia oraz producent fototapet, obrazów, naklejek na ścianę oraz innych elementów dekoracyjnych. Jako jedyna hurtownia dropshippingowa w Polsce oferuje obrazy i fototapety stworzone przez wykwalifikowany zespół designerów i grafików, elementy wyposażenia wnętrz o dedykowanym, autorskim wzornictwie: ponad 80% wzorów to oryginalne projekty.

Bimago współpracuje ze sklepami internetowymi na zasadzie dropshipping, dzięki udostępnianiu regularnie aktualizowanego pliku XML z ofertą produktową.

Bimago oferuje realizację produkcji zamówionego przez Klienta, wybranego asortymentu w ciągu max. 48 godzin roboczych, zapewniając tym samym szybkie wykonanie każdego zamówienia. Bimago sprzedaje już na 17 rynkach w różnych kanałach. Dzięki zastosowaniu parametrów obliczających sprzedaż poszczególnych produktów w kanałach Bimago, Partner otrzymuje plik, w którym wyeksponowane w listingach są najlepiej sprzedające się produkty. W praktyce oznacza to tyle, że na sklepie partnera na najwyższych pozycjach danej kategorii pokazane są najlepiej sprzedające się produkty (przez co zwiększona jest konwersja). Algorytm systemu Bimago na bieżąco dostosowuje listingi produktowe do wyników sprzedażowych, zapewniając Klientowi automatyczną optymalną prezentację produktów w sklepie.

W bimago nie ma ograniczeń produktowych, wszystko produkowane jest "on demand" czyli nie ma obawy, że klient zakupi na sklepie produkt, którego nie ma w hurtowni.

Swoim Partnerom, sklepom internetowym oferuje wysokie marże oraz korzystne warunki współpracy.

Tagi

#Obrazy#Fototapety#Wnętrza#

Informacje