Integracja z Credit Agricole

Integracja z Credit Agricole

Oferuj swoim Klientom system ratalny online od Credit Agricole Bank Polska (dawniej Lukas Bank).

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności

Credit Agricole Bank Polska (dawny Lukas Bank) to bank, który oferuje swoim Klientom swobodę kupowania przy jednoczesnym profesjonalnym doradztwie i obsłudze Klienta. Oferuje Klientom indywidualnym oraz małym i średnim firmom kompleksową ofertę produktów bankowych. Mogą oni korzystać z m.in.: pakietów kont osobistych, produktów oszczędnościowych, kart kredytowych, funduszy inwestycyjnych czy kredytów hipotecznych. Wraz z sieciami handlowymi proponuje także karty kredytowe wydawane wspólnie z tymi sklepami.

Credit Agricole Bank Polska pozostaje liderem na rynku kredytów konsumenckich. Udziela kredytów gotówkowych i samochodowych. Jego kredyty ratalne dostępne są w 16 tys. punktów sprzedaży. Bank przywiązuje dużą wagę do odpowiedzialnego kredytowania. Dzięki integracji, system Credit Agricole Raty (kredyt ratalny Credit Agricole Bank Polska w wersji online) jest dostępny dla wszystkich sklepów będących na platformie RedCart.

By Klient mógł skorzystać z rat, wystarczy, że podczas procesu składania zamówienia wybierze Credit Agricole Raty, jako formę płatności. System przeniesie go na bezpieczną stronę Credit Agricole Bank Polska, na której Klient wypełni wniosek o kredyt.

Sklepy internetowe na platformie RedCart są w pełni zintegrowane z systemem ratalnym Credit Agricole (dawne Raty Lukas).

Dzięki takiej integracji sklepy internetowe stwarzają możliwość bezpiecznych i wygodnych zakupów na raty, bez konieczności wychodzenia z domu. Zarówno dzięki integracji Klient będize mógł obliczyć na własną rękę wysokość rat, a także będzie mógł przesłać wniosek ratalny bezpośrednio do systemu banku.

System ratalny to przede wszystkim praktyczna i bardzo popularna forma płatności. Jest wygodny zarówno dla klienta dokonującego zakupów on-line, jak i dla samego sklepu, który może zaoferować bezpieczną formę finansowania. Dzięki temu, sklep internetowy oferuje wygodne rozwiązanie, co w konsekwencji może przełożyć się na liczbę klientów i wolumen sprzedaży.

Funkcjonalność integracji z systemem ratalnym Credit Agricole:

  • możliwość obliczania rat za produkt za pomocą przycisku
  • natychmiastowe informowanie oraz wysyłanie formularza ratalnego po złożeniu zamówienia
  • przyciągnięcie nowej grupy Klientów
Konfiguracja obejmuje
  • Nie udostępniaj tej płatności dla kupujących bez rejestracji
  • Procent od zamówienia + stała prowizja dla płatności
Wymagane dane do aktywacji usługi
  • Identyfikator
Kontakt
  • www.credit-agricole.pl
Informacje