Integracja z Credit Agricole

Integracja z Credit Agricole

Oferuj swoim Klientom system ratalny online od Credit Agricole Bank Polska (dawniej Lukas Bank).

Credit Agricole Bank Polska (dawny Lukas Bank) to bank, który oferuje swoim Klientom swobodę kupowania przy jednoczesnym profesjonalnym doradztwie i obsłudze Klienta. Oferuje Klientom indywidualnym oraz małym i średnim firmom kompleksową ofertę produktów bankowych. Mogą oni korzystać z m.in.: pakietów kont osobistych, produktów oszczędnościowych, kart kredytowych, funduszy inwestycyjnych czy kredytów hipotecznych. Wraz z sieciami handlowymi proponuje także karty kredytowe wydawane wspólnie z tymi sklepami.

Credit Agricole Bank Polska pozostaje liderem na rynku kredytów konsumenckich. Udziela kredytów gotówkowych i samochodowych. Jego kredyty ratalne dostępne są w 16 tys. punktów sprzedaży. Bank przywiązuje dużą wagę do odpowiedzialnego kredytowania. Dzięki integracji, system Credit Agricole Raty (kredyt ratalny Credit Agricole Bank Polska w wersji online) jest dostępny dla wszystkich sklepów będących na platformie RedCart.

By Klient mógł skorzystać z rat, wystarczy, że podczas procesu składania zamówienia wybierze Credit Agricole Raty, jako formę płatności. System przeniesie go na bezpieczną stronę Credit Agricole Bank Polska, na której Klient wypełni wniosek o kredyt.

Sklepy internetowe na platformie RedCart są w pełni zintegrowane z systemem ratalnym Credit Agricole (dawne Raty Lukas).

Dzięki takiej integracji sklepy internetowe stwarzają możliwość bezpiecznych i wygodnych zakupów na raty, bez konieczności wychodzenia z domu. Zarówno dzięki integracji Klient będize mógł obliczyć na własną rękę wysokość rat, a także będzie mógł przesłać wniosek ratalny bezpośrednio do systemu banku.

System ratalny to przede wszystkim praktyczna i bardzo popularna forma płatności. Jest wygodny zarówno dla klienta dokonującego zakupów on-line, jak i dla samego sklepu, który może zaoferować bezpieczną formę finansowania. Dzięki temu, sklep internetowy oferuje wygodne rozwiązanie, co w konsekwencji może przełożyć się na liczbę klientów i wolumen sprzedaży.

Funkcjonalność integracji z systemem ratalnym Credit Agricole:

  • możliwość obliczania rat za produkt za pomocą przycisku
  • natychmiastowe informowanie oraz wysyłanie formularza ratalnego po złożeniu zamówienia
  • przyciągnięcie nowej grupy Klientów
Konfiguracja obejmuje
  • Nie udostępniaj tej płatności dla kupujących bez rejestracji
  • Procent od zamówienia + stała prowizja dla płatności
Wymagane dane do aktywacji usługi
  • Identyfikator
Kontakt
  • www.credit-agricole.pl
Informacje