Integracja z Dotpay

Integracja z Dotpay

Dotpay jest system, który oferuje bezpieczne płatności online w sklepach internetowych.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności

Serwis Dotpay świadczący usługi obsługi i rozliczania płatności on-line należy do Dotpay S.A. Dotpay, który istnieje na rynku od 2001 roku (do 2008 roku pod nazwą AllPay), jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci internetowej.

Kilkanaście lat praktyki na bardzo wymagającym rynku, stabilna sytuacja finansowa, ogromne doświadczenie, stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz szeroka gama oferowanych usług przekłada się na dziesiątki tysięcy współpracujących z serwisem firm, które wybrały Dotpay jako serwis obsługujący ich płatności.

Zgodnie z rygorystycznymi wymogami prawa Spółka spełnia szereg wymogów niezbędnych do działalności w charakterze Agenta Rozliczeniowego, które szczegółowo określa Ustawa z dnia 12. września 2002 r. o elektronicznych instrumentach płatniczych (Dz. U. z dnia 11 października 2002 r., Nr 169, poz. 1385 z późn. zm.).

Usługi Premium Rate świadczone w ramach serwisu Dotpay obsługuje Eurokoncept Sp. z o.o., która posiada 100% akcji Dotpay S.A.

Dzięki integracji z metodą płatności Dotpay, Twój e-biznes zyska przede wszystkim bezpiecznego oraz zaufanego partnera, który ułatwia proces zakupowy w Twoim sklepie internetowym.

Od teraz, Klienci będą mogli płacić w nastepujący sposób za produkty:

  • możliwość płacenia kartami płatniczymi, w szybki oraz bezpieczny sposób
  • przelewy transferowe i e-przelewy
  • płatności gotówkowe
  • płatności mobilne
Konfiguracja obejmuje
  • Nie udostępniaj tej płatności dla kupujących bez rejestracji
  • Procent od zamówienia + stała prowizja dla płatności
Wymagane dane do aktywacji usługi
  • Identyfikator
Kontakt
  • www.dotpay.pl
Informacje