Integracja z eCard

Integracja z eCard

eCard to międzynarodowy system płatności online i bezgotówkowego rozliczania transakcji.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności

eCard oferuje możliwość obsługi transakcji dokonywanych zarówno w Internecie, przez telefon - w tym IVR, w formie zleceń stałych obciążenia karty, jak i w terminalach POS.

Spółka eCard S.A. (Spółka) funkcjonuje już przeszło 10 lat jako wyspecjalizowana firma outsourcingowa, której głównym celem jest dostarczanie usług sektorowi finansowemu, bankom i korporacjom, a także małym i średnim przedsiębiorstwom.

Obecnie Spółka oferuje kompleksowe pośrednictwo w nowoczesnym, bezgotówkowym rozliczaniu transakcji płatniczych oraz świadczy usługi dla użytkowników telefonii komórkowej.

W zakresie obsługi transakcji płatniczych eCard S.A. oferuje swoim Klientom rozwiązania umożliwiające dokonywanie płatności w środowisku zdalnym, bez fizycznej obecności klienta, zarówno przy użyciu kart płatniczych (Internet, Call Centre, IVR, obciążenia stałe), usług PaybyLink (ePrzelewy) jak i za pośrednictwem SMS Premium. Przez 10 lat obecności na rynku Spółka zdobyła unikatowe doświadczenia, poznając specyfikę działania małych sklepów internetowych, korzystających z rozwiązań standardowych, jak również dużych korporacji i banków, oczekujących dostosowania rozwiązań rozliczeniowych do indywidualnych potrzeb. Do obsługi małych i średnich sklepów internetowych uruchomiony został serwis PolPay, umożliwiający tym podmiotom przyjmowanie zapłaty w środowisku zdalnym za świadczone usługi i sprzedawane towary.

Konfiguracja obejmuje
  • Nie udostępniaj tej płatności dla kupujących bez rejestracji
  • Procent od zamówienia + stała prowizja dla płatności
Wymagane dane do aktywacji usługi
  • Identyfikator
  • Klucz
Kontakt
  • www.ecard.pl
Informacje