Integracja z hurtownią dropshipping Gimmik

Integracja z hurtownią dropshipping Gimmik

Gimmik.pl to hurtownia oferująca profesjonalne produkty modelarskie i zabawki zdalnie sterowane w modelu sprzedaży hurtowej i dropshipping.

Dropshipping

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
O dostawcy

Hurtownia Gimmik to jedna z najlepiej wyposażonych hurtowni modelarskich. Jest również głównym dystrybutorem modeli RC na Polskę i resztę Europy.

Oferta

Oferta cenowa na asortyment hurtowni jest wyjątkowo atrakcyjna, przy jednoczesnym zróżnicowaniu i szerokiej gamie produktów. Hurtownia Gimmik współpracuje również na zasadzie dropshippingu. Towar jest wysyłany tego samego dnia, zarówno w kraju jak i za granicę. Głównym towarem sprzedawanym przez hurtownię są zdalnie sterowane modele elektryczne, jak i spalinowe: samochody RC, łodzie RC, samoloty RC, helikoptery RC, a także drony (quadrocoptery).

Hurtownia oferuje również części zamienne do modeli ze swojej oferty, a także do modeli mniej popularnych, lub całkowicie wycofanych ze sprzedaży. Ponadto w ofercie znajdziemy również: akcesoria modelarskie, paliwa i akumulatory, materiały do samodzielnej budowy modeli, ładowarki, kleje i żywice.

Tagi

#Modelarstwo#Dropshipping#Modele rc#łodzie rc#Drony

Informacje