Integracja z Globkurier

Integracja z Globkurier

Operator logistyczny współpracujący z 50 firmami przewozowymi obsługującymi przesyłki krajowe i zagraniczne.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności

GlobKurier.pl to profesjonalny operator logistyczny, który obsługuje ponad 190 krajów, współpracując z 50 firmami kurierskim, takim jak TNT, inPost (Kurier inPost i Paczomaty), GLS, UPS, DHL, Raben, DPD, FedEx i wiele innych. Świadczy usługi z zakresu przesyłek lokalnych, krajowych oraz międzynarodowych, oferując transport drogowy, spedycję morską i frachty lotnicze. GlobKurier.pl posiada integrację z 15 platformami sprzedażowymi, co umożliwia automatyzację procesu wysyłki przesyłek i oszczędność czasu. Ponadto dysponuje własną kilkutysięczną siecią innowacyjnych punktów paczkowych Click&Collect pod marką GlobBox.net, pozwalającą na nadanie i odbiór przesyłki w dogodnym miejscu i czasie. GlobKurier.pl jest laureatem niezwykle prestiżowych nagród jak Diament Miesięcznika Forbes oraz Gazela Biznesu.

Sprawdź specjalną ofertę dla klientów Redcart.pl od GlobKurier.pl

Każdy nowy klient GlobKurier.pl, posiadający sklep na platformie RedCart.pl, otrzyma zniżkę na przesyłki krajowe i międzynarodowe sięgającą nawet 75%. Załóż darmowe konto w serwisie GlobKurier.pl i odbierz Pakiet Korzyści RedCart: https://www.globkurier.pl/register/dla-klientow-redcart?company=true

Dzięki GlobKurier.pl oszczędzasz!

 • Przesyłki krajowe już od 5,39 zł netto z Opłatą Paliwową
 • Przesyłki do Czech już od 28,8 netto z Opłatą Paliwową
 • Przesyłki do Niemiec już od 30,00 zł netto z Opłatą Paliwową
 • Przesyłki do Anglii już od 80,40 zł netto z Opłatą Paliwową

Z GlobKurier.pl wydajesz mniej, bo wybierasz najlepszą opcję transportu dla danej paczki – każdą z przesyłek możesz nadać innym przewoźnikiem, wybierając najatrakcyjniejszą ofertę. Dzięki temu optymalizujesz koszta miesięczne i oszczędzasz czas, bo wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w jednym miejscu.

Integracja z GlobKurier

Wybierając GlobKurier.pl, otrzymujesz dostęp do platformy integrującej 50 kurierów i 300 przewoźników krajowych i międzynarodowych. To gwarancja wyboru najtańszego spedytora, dzięki porównywarce ofert wiodących przewoźników. Wybierając międzynarodową platformę transportową Globkurier.pl, ponadto zyskujesz:

 • Masowe nadawanie paczek,

 • Import CSV,

 • Atrakcyjne ceny i stawki dostosowane do ilości wysyłanych przesyłek,

 • Funkcję zbiorczego generowania listów przewozowych dla wielu przesyłek jednocześnie,

 • Nieograniczone możliwości wymiarów oraz rodzaju wysyłanych przedmiotów – transport kopert, paczek, palet, półpalet, dłużyc oraz ADR,

 • Możliwość wysyłki wszystkimi przewoźnikami bez podpisywania umowy i deklaracji wolumenów,

 • Pełne bezpieczeństwo i obsługę reklamacyjną,

 • Gotowe szablony wysyłek,

 • Opcję wydruków gotowych listów przewozowych, dzięki czemu pozbędziesz się błędów powstających przy ręcznym przepisywaniu adresów,

 • Dostęp do pełnego monitoringu on-line wysyłek oraz masowe śledzenie wielu przesyłek naraz,

 • Opcję powiadomienia SMS o doręczeniu przesyłki, dla klientów chcących mieć paczkę pod stałą kontrolą,

 • Dodatkowe usługi przewoźnika, takie jak ubezpieczenie, pobrania czy gwarantowana godzina doręczenia.

Wymagane dane do aktywacji usługi

KontaktInformacje

Masz dodatkowe pytania?

Porozmawiaj z ekspertem e-commerce, który podpowie Ci, jak rozpocząć współpracę z dostawcą.
Sprawdź dodatkowe informacje o integracjach dostępnych w RedCart lub zadzwoń do nas:
22 22 82 114

Platforma RedCart posiada nowoczesny i zaawansowany system, dzięki któremu w prosty sposób dodasz produkty do Twojego sklepu internetowego lub wystawisz aukcję na Allegro. Narzędzie do integracji dba o to, aby Twoja oferta była cały czas aktualna. System integracji samodzielnie pobiera dane z pliku udostępnionego przez dostawcę i aktualizuje stany magazynowe oraz ceny. Wszystko dzieje się po stronie naszego oprogramowania i nie wymaga włączania komputera. W ten sposób zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na obsługę Klientów i działania marketingowe.

Jeśli współpracujesz już z hurtownią lub dostawcą produktów i chcesz założyć sklep internetowy bądź zmieniasz oprogramowanie, na życzenie możemy przygotować integrację z dowolnym dostawcą pozwalającą na synchronizację stanów magazynowych i cen bezpośrednio z Twoim sklepem internetowym. Wystarczy, że hurtownia udostępnia cennik w formie elektronicznej, np. w postaci pliku .xml lub .csv

Pierwszym krokiem jest nawiązanie współpracy z wybraną hurtownią. W tym celu należy przejść na stronę internetową dostawcy i skontaktowanie się w celu ustalenia dalszych kroków.

Najczęściej nawiązanie współpracy z hurtownią oznacza rejestrację konta na stronie internetowej dostawcy lub odpisanie umowy w wersji papierowej. Wszystkie szczegóły ustalisz z dostawcą podczas pierwszego kontaktu.

Wysyłka produktów

Hurtownia dropshipping powinna mieć w swojej ofercie różne możliwości wysyłki. Klienci mają bardzo różne preferencje w tym zakresie, dlatego w tej kwestii powinniśmy być szczególnie uważni i sprawdzić czy obecne są takie formy wysyłki jak wysyłka za pobraniem oraz paczkomaty. Ważnym elementem jest czas skompletowania zamówienia i wysyłki: przyjmuje się, że powinno to być od 1-3 dni i warto ustalić to wcześniej z hurtownią. Należy przy tym założyć, że czasem może dojść do nieprzewidzianych sytuacji i dopytać hurtownię, jakie mogą to być sytuacje.

Po złożeniu zamówienia hurtownia powinna poprzez swój system powiadomić nas, kiedy przesyłka została wysłana, kiedy dotrze na miejsce a ponadto zaopatrzyć w numer listu przewozowego, pozwalający na śledzenie przesyłki. Takie informacje musimy przekazać bezpośrednio do naszego dropshippingowego klienta.

Zwroty

Współpraca z hurtownią to współpraca na zasadzie B2B. Nie obowiązują tu postanowienia dot. tzw. zwrotów konsumenckich wskazanych w Ustawie o prawach konsumenta z 30 maja 2014 r. Hurtownie nie przyjmują zatem od sklepów tzw. zwrotów bez podania przyczyny (zgodnie z ww. ustawą konsument ma na to 2 tygodnie). To samo dotyczy osób prowadzących tzw. działalność nierejestrową.

Rabaty obrotowe

Chcesz zarabiać więcej i jednocześnie gwarantować swoim klientom atrakcyjne ceny? Zapytaj o progi rabatowe w hurtowni. Każdy z Twoich potencjalnych kontrahentów może posiadać inną politykę cenową. Właśnie z tego względu w fazie wyboru hurtowni warto zwrócić uwagę nie tylko na ceny, ale także obecność zniżek dla klientów dostarczających dużą ilość zamówień. Próg rabatowy jest wartością graniczną (np. w skali miesiąca), której przekroczenie skutkuje obniżeniem ceny.

Oferta dostawcy

Pamiętaj, że integracja z wybraną przez Ciebie hurtownią działa w oparciu o plik XML, jaki otrzymaliśmy od dostawcy. Może zdarzyć się taka sytuacja, że hurtownia na swojej stronie internetowej prezentuje inne inforamcje niż te, które zostały nam przekazane w pliku XML. Różnice pojawiają się często i nie jest to nic, co powinno Cię zaniepokoić.

Umowa o współpracy

Pamiętaj również, że RedCart nie pośredniczy w nawiązniu współpracy pomiędzy Twoją firmą a dostawcą. Stosowna umowa o współpracy powinna być zawarta bezpośrednio przez Ciebie z wybraną hurtownią. Zawarcie umowy może nastąpić w formie elektronicznej lub podpisując dokument, który następnie należy odesłać na adres dostawcy. Szczegółowe warunki współpracy należy zawsze omówić z hurtownią przed nawiązaniem współpracy.

Odpowiedzialność i zasady współpracy

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do oferty produktowej oraz cenników wybranej przez Ciebie hurtowni, pamietaj, aby zarejestrować konto na stronie dostawcy lub podpisać stosowną umowę. Inforamcje dotyczące hurtowni współpracujących z RedCart prezentowane na stronach internetowych serwisu www.redcart.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby w ofercie RedCart były jedynie sprawdzone hurtownie. Wszyscy dostawcy, których prezentujemy na stronach internetowych, przechodzą przez wewnętrzne procedury weryfikacyjne. Pomimo naszych starań nie ponosimy odpowiedzialności za niewywiązywanie się hurtowni ze wszystkich zobowiązań, w tym terminową realizację zamówień, prawidłowe przygotowanie, skompletowanie i zapakowanie towaru, nieprawidłowe lub niepełne przekazywanie danych o produktach, a także czasowe przerwy w dostępie do systemu informatycznego hurtowni czy pliku XML z ofertą.

Informacje prezentowane na stronie internetowej opisującej hurtownię pochodzą od dostawcy lub z jego strony internetowej. Jeśli hurtownia została oznaczona jako dostawca działający w modelu dropshipping, oznacza to, że w momencie wykonywania integracji z tym dostawcą taka informacja została nam przekazana. Przed rozpoczęciem współpracy z wybranym dostawcą należy potwierdzić czy hurtownie realizuje model dropshiippingowy.

Co to jest dropshipping?

Czy znasz dropshipping?

Planujesz rozpocząć sprzedaż lub jesteś już sprzedawcą i szukasz do swojego sklepu produktów komplementarnych? Nie musisz kupować ich na własność i magazynować. Dropshipping daje Ci możliwość uzupełnienia Twojej oferty sprzedażowej o dodatkowe produkty. Dzięki temu Twoja pozycja na tle konkurencji wzrośnie i przyciągniesz większą liczbę kupujących.

Integracja z hurtowniamii

Znalazłeś hurtownię, której nie ma na naszej liście dostawców? Jesteś producentem i chcesz dołączyć do społeczności RedCart?

Image placeholder
Image placeholder