Integracja z hurtownią dropshipping Aren

Integracja z hurtownią dropshipping Aren

Hurtownia bielizny i odzieży Aren specjalizuje się w sprzedaży bielizny: damskiej, męskiej, dziecięcej, erotycznej i nocnej.

Dropshipping

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
O hurtowni

Firma „Aren” posiada 30-letnie doświadczenie w branży bieliźnianej. Dzięki temu może pochwalić się fachową obsługą, która chętnie pomoże i doradzi. Hurtownię wyróżnia szeroki asortyment wzorów i kolorów bielizny męskiej, damskiej i dziecięcej, wyeksponowany na powierzchni 1500 m2. Hurtownia oferuje współpracę na zasadzie dropshippingu (bezpośrednia wysyłka towaru do klienta końcowego), bez określenia minimalnej kwoty zamówienia. Firma dokłada szczególnych starań, by każdy z produktów oferowanych w hurtowni internetowej aren.com.pl posiadał rzetelny opis oraz zdjęcia.

Wszystkie prezentowane artykuły dostępne są bezpośrednio w hurtowni, co umożliwia szybką wysyłkę. W asortymencie hurtowni znajduje się wiele znanych marek, m.in. Obsessive, Ava, Gorsenia, Italian Fashion, Gaia, Esotiq, Henderson, Cornette, Alles, Eldar, Gatta, Gabriella, Gabidar, Julimex, Lama czy Mitex. Asortyment jest systematycznie uzupełniany o nowości wprowadzane na rynek przez producentów, dzięki czemu wybór produktów jest coraz większy.

Kontakt: Florian +48 602 307 473

Tagi

#Odzież#Bielizna

Informacje