Integracja z hurtownią Azymut

Integracja z hurtownią Azymut

OSDW Azymut jest liderem sprzedaży książek, ebooków, audiobooków ale również platformą dystrybucyjną

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
O hurtowni

Działalność firmy azymut rozpoczeła się w 199 roku z inicjatywy Grupy Wydawniczej PWN. Obecnie w ofercie jest już ponad 60 tysięcy publikacji, z ponad 1600 wydawnictw, dostępnych w ciągłej sprzedaży. Publikacje w ofercie sprzedaży to między innymi:

  • książki naukowe
  • książki akademickie
  • książki edukacyjne
  • beletrystyka
  • litertura dziecięca
  • książki ilustrowane

Od 2011 roku firma Azymut wciąż poszerza ofertę w której znajdziemy także filmy, muzykę, multimedia, puzzle, zabawki oraz gry planszowe i logiczne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, firma Azymut postanowiła wkroczyć w kompleksową usługę księgarń internetowych w branży e-commerce. Tworząc Wirtualną Bazę Danych (WBD) istnieje możliwość codziennej aktualizacji (nowe produkty, poprawki opisów) w formatach .xml oraz .jpg, dając możliwość otrzymywania bieżącej informacji o dostępności produktów w magazynie. Dzięki temu, każda pozycja w sklepie internetowym będzie prezentowana zgodnie z jej obecnym stanie magazynowym. Magazyn Wirtualny OSDW Azymut jest nowoczesnym i łatwym narzędziem, które umożliwia Państwu wygodny i szybki dostęp do naszej oferty oraz składanie zamówień przez Internet - o dowolnej porze i z dowolnego miejsca. Coraz większa liczba naszych klientów korzysta wyłącznie z tej formy składania zamówień, gdyż cenią sobie bezpośredni dostęp do pełnej i aktualnej oferty Azymutu.

Zapraszamy do współpracy, jeżeli chcieliby Państwo korzystać z błyskawicznego dostępu do najszerszej oferty na polskim rynku książki, korzystać z dostępu do pozycji z innych działów takich jak film, muzyka, gry i puzzle, a także inne multimedia, otrzymywać regularnie informacje na temat nowości i zapowiedzi wydawniczych, mieć informację o wszystkich akcjach promocyjnych organizowanych przez Azymut.

Tagi

#Książki#Ebook#Wydawca#Film#Muzyka

Informacje