Integracja z hurtownią Angre

Integracja z hurtownią Angre

PHU ANGRE jesteśmy dystrybutorem artykułów dla dzieci, w naszej ofercie marki takie jak: KEES, ByKay, BOBIKE, LUMA, KOELSTRA i BO JUNGLE, JOUECO, TITANIUM BABY, A3BABY&KIDS, URBAN KANGA, DOOKY oraz akcesoria rowerowe NEW LOOXS i MyBasket.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
O dostawcy

Od wielu lat wprowadzamy na polski rynek nowoczesne i sprawdzone, cieszące się dużą popularnością holenderskie produkty marki KEES – wózki dziecięce, szeroka gama wózków dla bliźniąt i dla rodzeństwa, akcesoria akcesoria do wózków typu torby, parasole, śpiworki oraz krzesełka, łóżeczka, nosidełka turystyczne i wiele innych. KEES to marka przeznaczona dla nowoczesnych, kreatywnych rodziców cieszących się pełnią życia, dbających o wygodę i bezpieczeństwo swoich pociech.

Podobnie chusty do noszenia dzieci ByKay to holenderska marka wyznaczająca nowe trendy wśród chust do noszenia dzieci. Modna chusta ByKay to nie tylko kawałek materiału, to produkt-uczucie, niosący niesamowite doznania i potrzebę kontaktu niczym „druga skóra”.

Niepowtarzalny holenderski klimat tworzą renomowane foteliki rowerowe BOBIKE– uznane w Europie i na świecie. Bezpieczeństwo jest sprawą najwyższej wagi dla Bobike – foteliki zapewniają dziecku maksymalną ochronę i komfort. Razem z dzieckiem na rowerze - to nie tylko przyjemne, ale też bezpieczne!

BO JUNGLE - to belgijska marka premium art. dla dzieci. W ofercie produkty z 6 grup tematycznych: karmienie, spacer, sen, bezpieczeństwo, zabawa, kąpiel - każda skupia wysokiej jakości produkty m.i. nawilżacze powietrza, podgrzewacze do butelek, naczynia do karmienia, otulacze i kocyki, torby do wózków, produkty do pielęgnacji dziecka po kąpieli, pluszowe zabawki i inne.

LUMA - piękny zbiór holenderskich produktów do kąpieli i pielęgnacji dla niemowląt i małych dzieci! Zestawy kąpielowe cechuje nowoczesny styl i design. W ofercie wanienki,stojaki, wiaderka, wkładki i art.pielęgnacyjne.

KOELSTRA - holenderska marka z tradycjami, od wielu lat producent wózków dla dzieci. W ofercie wózki spacerowe, bliźniacze, akcesoria oraz łóżeczka turystyczne, krzesełka i leżaczki - kolekcja utrzymana w nowoczesnej i oryginalnej linii, prosta forma i charakterystyczny denim design

Torby i sakwy rowerowe NEW LOOX to holenderskie produkty dla każdego kto uwielbia rowery - w ofercie torby/torebki damskie i męskie oraz podwójne sakwy

MY BASKET - innowacyjne holenderskie kosze rowerowe

Tagi

#Dziecko#Niemowlak#Pokój dziecięcy#Wózki#Pokój dziecka#Foteliki#Akcesoria dziecięce

Informacje