Integracja z hurtownią dropshipping VMP

Integracja z hurtownią dropshipping VMP

Hurtownia VMP oferuje szeroki asortyment bielizny, wyrobów pończoszniczych oraz odzieżowych. Jako główny dystrybutor kostiumów kąpielowych Marko, hurtownia posiada nieograniczony dostęp do oferty producenta.

Dropshipping

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
O hurtowni

Hurtownia VMP mieszcząca się w Krakowie, specjalizuje się w obsłudze sklepów internetowych. Dzięki rzetelności, uczciwości oraz profesjonalizmowi wypracowanemu w ciągu wielu lat doświadczeń, jest to partner godny zaufania.

VMP współpracuje ze sklepami internetowymi zarówno w modelu hurtowym, jak i w dropshippingu - realizując ekspresową wysyłkę towaru bezpośrednio do klienta detalicznego. W celu stworzenia unikalnej oferty z branży bieliźniarskiej, przydatna okaże się współpraca z profesjonalną hurtownią, która posiada szeroki dostęp do produktów znanych marek, zarówno polskich jak i zagranicznych producentów.

Aby spełnić oczekiwania Klientów w Twoim sklepie internetowym, dokonaj integracji z Hurtownią VMP. Nieograniczony dostęp do pełnej bazy produktów oraz aktualnych stanów magazynowych, pozwala na dostosowanie asortymentu do potrzeb Twoich Klientów.

Ponadto, hurtownia udostępnia wysokojakościowe zdjęcia oraz szczegółowe opisy produktów, które dzięki integracji możesz w łatwy i szybki sposób wykorzystać w swoim sklepie internetowym.

Brak minimalnej kwoty zamówienia oraz szybka wysyłka zdecydowanie usprawni współpracę. Wygodny i intuicyjny panel B2B, który umożliwia składanie zamówień z dowolnego miejsca na świecie, przez 24 godziny na dobę oraz pełne wsparcie technologiczne dla zintegrowanych sklepów internetowych to powody dla których warto dokonać integracji z Hurtowią VMP na platformie RedCart.

Hurtownia VMP skupia w swojej ofercie produkty marki OBSESSIVE, DONNA, KINGA, ANAIS, DKAREN, GORSENIA, HENDERSON, BABELL, JULIMEX, EWANA, LIVCO CORSETTI, WOL-BAR i wiele innych. Cały asortyment Hurtowni VMP dostępny jest na www.vmp.com.pl.

Tagi

#Odzież#Bielizna#Dropshipping#Stroje kąpielowe

Informacje