Integracja z hurtownią dropshipping VMP

Integracja z hurtownią dropshipping VMP

VMP oferuje szeroką gamę produktów bieliźnianych i odzieżowych w Polsce. Współpracuje w hurt oraz w dropshipping.

Dropshipping

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
O hurtowni

Hurtownia VMP mieszcząca się w Krakowie, specjalizuje się w obsłudze sklepów internetowych. Dzięki rzetelności, uczciwości oraz profesjonalizmowi wypracowanemu w ciągu lat doświadczeń jest to partner godny zaufania.

Dostawca ze sklepami internetowymi współpracuje na zasadach hurt oraz w dropshipping realizaując wysyłkę towaru do klienta detalicznego.

Aby spełnić oczekiwania Klientów w Twoim sklepie internetowym, dokonaj integracji z hurtownią VMP. W celu stworzenia unikalnej oferty z branży bieliźniarskiej oraz odzieżowej, przydatna okaże się współpraca z hurtownią, która posiada dostęp do produktów znanych marek, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Pełny podgląd produktów oraz jego stanów magazynowych pozwala na dostosowanie potrzeb swoich Klientów wobec naszego asortymentu. Brak minimalnych kwot zamówień oraz szybka wysyłka zdecydowanie usprawni współpracę. Wygodne zamawianie z dowolnego miejsca przez 24 godziny na dobę oraz pełne wsparcie technologiczne dla zintegrowanych sklepów internetowych to powody dla których warto dokonać integracji na platformie RedCart.

Hurtownia VMP skupia w swojej ofercie produktów takie marki jak iDIVA, HENDERSON, MIRAN, GATTA, FIORE, NIFE

Tagi

#Odzież#Bielizna#Dropshipping

Informacje