Integracja z hurtownią Impakt

Integracja z hurtownią Impakt

Impakt to dystrybutor akcesoriów i podzespołów komputerowych, akcesoriów dla graczy, rozwiązań sieciowych oraz elektroniki użytkowej.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
GAMING

Rynek gamingu i e-sportu, obejmujący wszelkiego typu akcesoria i peryferia, takie jak myszy, klawiatury, konsole, podkładki czy gamepady oraz same gry, bardzo dynamicznie się rozwija, zarówno w Polsce jak i w skali globalnej. Odpowiadamy na rosnące potrzeby w tym segmencie praktycznie od początku naszej działalności i jesteśmy obecnie czołowym dostawcą akcesoriów gamingowych w Polsce i dystrybutorem globalnych marek gamingowych takich jak: Genesis, SteelSeries, Zalman, CM Storm, Cooler Master, Roccat, Thrustmaster i innych.

ROZWIĄZANIA PROFESJONALNE

Nasza spółka dynamicznie rozwija swoją ofertę w segmencie rozwiązań profesjonalnych, tworząc możliwie jak najbardziej kompleksową ofertę rozwiązań sieciowych, zarówno dla użytkownika domowego, jak również małych i średnich firm lub serwerowni. W segmencie sieciowym Impakt S.A. jest, między innymi, największym na terenie UE dystrybutorem marki Netis oraz wyłącznym dystrybutorem rozwiązań Power Walker, Lanberg, Gembird, Equip, Level1 oraz Delock w Polsce. Od niedawna portfolio Impaktu wzbogaciło się również o zaawansowane rozwiązania marki Asustor. Oprócz dystrybucji i obsługi posprzedażowej, nasz dział Rozwiązań Profesjonalnych, prowadzi liczne szkolenia handlowe oraz techniczne, z zakresu zasilania awaryjnego PowerWalker, serwerów plików NAS Asustor, sieci aktywnych Netis oraz pasywnych Lanberg. Bogata oferta modeli serwerowych zasilaczy awaryjnych Power Walker w połączeniu z coraz szerszym wyborem szaf i narzędzi sieciowych Lanberg oraz sprzętem sieciowym marki Netis i serwerami NAS od Asustor, stanowi kompleksowe rozwiązanie dla małych i średnich serwerowni. W portfolio Impaktu znajdziemy również okablowanie strukturalne marki Gembird i Lanberg, urządzenia zabezpieczające Armac oraz specjalistyczne adaptery i kontrolery marki Delock. Jesteśmy też otwarci na współpracę z projektantami czy instalatorami, w zakresie doboru produktów odpowiednich pod inwestycje.

ELEKTRONIKA UŻYTKOWA

Impakt S.A. poświęca też dużo uwagi dostarczaniu rozwiązań i produktów potrzebnych do codziennego użytkowania. W tym segmencie w naszej dystrybucji można znaleźć rozwiązania producentów takich jak Verbatim, Sony, Intenso, DOD, Delock czy Natec. Oferta obejmuje szeroką gamę produktów od małej elektroniki (pendrive, czytniki, huby, power banki), poprzez kamery samochodowe marki DOD aż po filamenty do drukarek 3D.

OKABLOWANIE

Nasza oferta odznacza się również, niewyobrażalną wręcz ilością rodzajów kabli. Od prostych kabli USB czy stereo, poprzez rozwiązania takie jak UTP, kable transmisyjne, aż po SATA, SFTP czy różnego typu rozdzielacze i adaptery.

Tagi

#Elektronika użytkowa#Okablowanie

Informacje