Integracja z hurtownią Megabajt

Integracja z hurtownią Megabajt

Megabajt jest jednym z najstarszych i największych dystrybutorów akcesoriów komputerowych na polskim rynku.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
O firmie

Megabajt to obecnie najdłużej działająca firma, która wprowadziła na polski rynek takie marki dystrybucyjne jak Verbatim, Logitech, Creative) oraz własne linie produktowe (Tracer, Take.Me, Seven, Suprapoint).

Doświadczenie oraz wiedza, która już od 20 lat skutecznie owocuje również zadowolonymi Partnerami Handlowymi. Wieloletnia współpraca sprawia, że oferta wciąż jest aktualizowana pod wględem atrakcyjności dla przyszłych partnerów.

Sklepy internetowe, które chcą zająć się sprzedażą sprzętów elektronicznych, a w szczególności akcesoriami komputerowymi powinny szczególnie wziąć pod uwagę integrację w hurtownią Megabajt. Renoma oraz doświadczenie w branży pozwoli na uaktualnienie oferty o sprzęty światowych marek. Jest to doskonała okazja do nawiązania współpracy na atrakcyjnych warunkach.

Oferta Megabajt to przede wszystkim szerokie portfolio akcesoriów komputerowych. Jednakże z myślą o Klientach oferujących szerszy asortyment sprzętu PC wprowadziliśmy do oferty inne urządzenia dedykowane na rynek konsumencki – komputery przenośne, drukarki, akcesoria sieciowe, a także oprogramowanie. Aktualna oferta Megabajt to 80 odrębnych marek produktowych uznanych na świecie producentów urządzeń i akcesoriów PC.

Megabajt posiada szeroki asortyment w wybranych grupach produktowych:

  • oprogramowanie
  • drukarki
  • nośniki danych i pamięci
  • myszy, klawiatury, głośniki, słuchawki
  • akcesoria biurowe, akcesoria do laptopów, urządzenia sieciowe, kable, listwy
  • obudowy i zasilacze, wentylatory, płyty główne.
Tagi

#Komputery#Akcesoria biurowe#It#Kamery

Informacje