Integracja z Multitransfer

Integracja z Multitransfer

multiTransfer (dawniej MultiBank) to system płatności online mBanku.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności

MultiTransfer to usługa ułatwiająca realizację płatności przez internet za pomocą przelewu z rachunku osobistego, rachunku firmowego lub karty kredytowej w mBanku - dawnym MultiBanku.

Jeżeli sprzedawca, od którego kupujesz usługę lub towar przez internet, ma aktywną usługę MultiTransfer, to realizując płatność nie musisz pamiętać jego danych czy numeru konta, ponieważ będą one automatycznie wypełnione. W zależności od wybranych przez sprzedającego ustawień uzupełnione mogą być również takie informacje, jak kwota, tytuł i data realizacji przelewu.

MultiTransfer jest tak samo bezpieczny jak inne przelewy w MultiBanku, a w przypadku zakupów dokonywanych kartami kredytowymi zwiększa istotnie bezpieczeństwo tego typu operacji. MultiTransfer z karty kredytowej nie wymaga podawania numeru karty ani kodu CVV2 / CVC2. Wszystkie dane uzupełniane są automatycznie po zalogowaniu.

Aby zrealizować przelew za pomocą MultiTransferu wymagane jest posiadanie aktywnej usługi kodów SMS lub haseł jednorazowych. Po zleceniu transakcji wyświetlany jest ekran zawierający potwierdzenie, po czym następuje automatyczne wylogowanie. Zrealizowana płatność widoczna jest jako operacja wykonana w historii rachunku lub w historii operacji na karcie kredytowej, natomiast płatność zlecona z datą przyszłą jest widoczna jako operacja planowana i może być odwołana.

Posiadacze rachunków firmowych w MultiBanku mogą również udostępnić MultiTransfer jako narzędzie płatnicze na swoich witrynach internetowych. Aby było to możliwe właściciel rachunku biznesowego powinien zarejestrować taką usługę. Po zakończeniu rejestracji oraz konfiguracji usługi klienci posiadający konto w MultiBanku będą mogli wpłacać on-line pieniądze na jego rachunek.

Konfiguracja obejmuje
  • Nie udostępniaj tej płatności dla kupujących bez rejestracji
  • Procent od zamówienia + stała prowizja dla płatności
Wymagane dane do aktywacji usługi
  • Identyfikator
Kontakt
  • www.mbank.pl/multi/dla-firm/multitransfer/
Informacje