Integracja z Przelewy24

Integracja z Przelewy24

Jeśli chcesz zautomatyzować proces płatności, miej w swojej ofercie Przelewy24 jako system płatności online.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności

Serwis Przelewy24 jest jednym z kilku serwisów internetowych poznańskiej firmy DialCom24. Przelewy24 to internetowy serwis usługowy, pośredniczący pomiędzy Klientem i Sprzedawcą.

Firma specjalizuje się w tworzeniu i eksploatacji oprogramowania przeznaczonego dla szerokiego zakresu usług łączących klientów biznesowych oraz indywidualnych. Nasza wyspecjalizowana kadra składa się z ludzi, którzy dostrzegając postęp w dziedzinie technologii postanowiła skonstruować wyjątkowy produkt , który stał się narzędziem mogącym usprawnić i znacznie przyspieszyć procesy płatności on-line. Od początku swojego istnienia posługujemy się szerokim zakresem narzędzi, aby finalny użytkownik, tworzonego przez nas oprogramowania, dostał to na czym mu najbardziej zależy:

  • szybkość
  • prostota obsługi
  • oszczędności finansowe
  • bezpieczeństwo

Przelewy24 kładzie ogromny nacisk na dostarczanie najwyższej jakości aplikacji i profesjonalnych usług, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów i właśnie dzięki takim metodom działania firma należy do liderów na polskim rynku w branżach, w których oferuje swoje usługi.

Serwis Przelewy24 jest internetowym serwisem usługowym, pośredniczącym w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem i Sprzedawcą. Serwis udostępnia Klientom różnorodne metody wykonywania płatności, przyjmuje płatności Klientów na swoje konta, potwierdza Sprzedawcy zrealizowanie płatności i przekazuje te płatności na konto Sprzedawcy.

Płatności pobrane od Klientów Serwis przekazuje na konto Sprzedawcy w trybie natychmiastowym lub w momencie przekroczenia przez nie ustalonej sumy a także na każde żądanie.

W pełni zintegrowany z Twoim serwisem (sklepem internetowym) mechanizm obsługi transakcji. Zarówno żądanie transakcji, jak i odbiór potwierdzenia i weryfikacja transakcji następuje w obrębie Twojego serwisu. Dzięki temu rozwiązaniu możesz na bieżąco, automatycznie aktualizować stan swojej bazy danych.

Konfiguracja obejmuje
  • Nie udostępniaj tej płatności dla kupujących bez rejestracji
  • Procent od zamówienia + stała prowizja dla płatności
Wymagane dane do aktywacji usługi
  • Identyfikator
  • Klucz CRC (autoryzacyjny)
Kontakt
  • www.przelewy24.pl
Informacje