Integracja z Revhunter

Integracja z Revhunter

Revhunter to efektywne narzędzie przeznaczone do generowania i odzyskiwania ruchu oraz sprzedaży w ecommerce.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
O Revhunter

Dzięki Revhunter w szybki sposób pozyskasz nowych klientów, skutecznie podniesiesz konwersję i zwiększysz przychody w swoim sklepie internetowym. Skorzystaj z gotowych scenariuszy rozwiązań, które wystarczy dopasować do Twoich celów, uruchomić i obserwować, jak zwiększają sprzedaż. Poznaj narzędzia, dzięki którym osiągniesz wybrane cele marketingowe:

E-mail Retargeting

Skuteczne narzędzie do odzyskiwania porzuconych koszyków, a także zwiększania sprzedaży poprzez dosprzedaż rekomendowanych produktów, które mogą zainteresować Twoich klientów. Co więcej, taką wiadomość z poleceniem oglądanych wcześniej produktów, możesz wysłać do nich, nawet jeżeli nie pozostawili w Twojej bazie swojego adresu email.

Audience Mailing

Z Audience Mailingiem w ciągu kilku minut zaplanujesz kampanię, dzięki której pozyskasz klientów, którzy nie robili dotychczas zakupów w Twoim sklepie i zwiększysz rozpoznawalność swojego brandu. By jeszcze ułatwić Ci to zadanie, w systemie do Twojej dyspozycji są gotowe, sprawdzone szablony i propozycje skutecznych tematów wiadomości.

Ecommerce Insights

Analizuj i oceniaj skuteczności swoich działań na podstawie statystyk w branży. Zyskuj wiedzę na temat aktywności klientów i przekładaj ją na lepsze dotarcie z komunikatem reklamowym do Twoich odbiorców. Jeżeli potrzebujesz pomocy w interpretacji danych i wskazówek jakie wdrożyć działania to znajdziesz je w panelu klienta.

Sprawdź jak zintegrować swój sklep na RedCart z Revhunterem!
Tagi

#Marketing#Promocja#Email marketing#Retargeting

Informacje