Integracja z Sofort Banking

Integracja z Sofort Banking

Sofort Banking to międzynarodowy system szybkich płatności online.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności

Opis usługi

SOFORT Banking to międzynarodowy system bezpośrednich przelewów internetowych, który działa w oparciu o sprawdzony system bankowości internetowej. Nie wymaga rejestracji ani wirtualnego konta, czyli tzw. portfela elektronicznego. Umożliwia dokonywanie zakupów klientom sklepów internetowych w 13 krajach europejskich.

Korzyść

Dla wszystkich klientów RedCart przygotowana została specjalna promocja: 1000 zł w prezencie za bezpośrednie przelewy internetowe. Powyższa kwota zostanie zbilansowana z opłatami poniesionymi w związku z korzystaniem z systemu szybkich przelewów SOFORT Banking*.  Co to znaczy? Każdy nowy klient otrzymuje na start zapis w postaci 1000 zł (250 euro) do wykorzystania, oraz nie ponosi żadnych kosztów związanych z korzystaniem z usługi płatności internetowej do wyczerpania kwoty. Po przeroczeniu kwoty ponosi koszt transakcji wg stawki wynegocjonawej z SOFORT Banking. 

*Oferta dotyczy tylko nowych klientów. Zapis na koncie w wysokości 1000 PLN można wykorzystać tylko w SOFORT GmbH i jest on naliczany w odniesieniu do opłat transakcyjnych powstałych za korzystanie z SOFORT Banking. Prosimy o zwrócenie uwagi na fakt, że w naszym systemie możliwe są rozliczenia jedynie w walucie EURO. Dlatego też kwota 1000 PLN zostanie przeliczona według aktualnego kursu na EURO i dopisana do Państwa salda klienta w systemie. Zapis na koncie jest niezbywalny, nie można go przenieść lub wykorzystać na innych kontach w systemie SOFORT GmbH. Zapis nie jest oprocentowany i nie przysługuje prawo do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego. Po upływie 31.12.2015 zapis na koncie wygasa, pozostałe środki nie podlegają zwrotowi.

Jak skorzystać z bonusu?
  • W celu skorzystania z bonusu należy skontaktować się na numer telefonu: 61 880 06 20
  • lub napisać na adres mailowy: sales.polska@sofort.com
  • Z rabatu skorzystać mogą Klienci korzystający z pakietu Gold oraz każdego wyższego. Informacje