Integracja z płatnościami online Tpay

Integracja z płatnościami online Tpay

PARTNER PREMIUM

Tpay to zaufane i szybkie płatności online, które pomogą Ci rozwijać biznes!

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
O Tpay

Tpay to operator płatności dla Twojego e-commerce i usług online! Od ponad dekady dostarcza szybkie i zaufane płatności online, pomagając e-commerce, branży logistycznej i usługom rozwijać ich biznes. To marka z polskim kapitałem i siedzibą w Poznaniu, a także oddziałem w Warszawie. W Tpay otrzymasz wszystkie najpopularniejsze metody płatności, takie jak BLIK, Masterpass, Google Pay, Visa Checkout, czy pay by link i wiele innych. 

Zastanawiasz się, czy kiedykolwiek zapłaciłeś/ zapłaciłaś przez Tpay? Jeśli zamawiałeś jedzenie czy kupowałeś bilety online, prawdopodobnie korzystałeś z rozwiązań Tpay, bo wśród klientów tej marki znaleźć można m.in.: MediaExpert, iSpot, Perfumy.pl, KUBOTA, Ania Kruk, Traficar, Jakdojade, Glodny.pl.

Tpay to sprawny, wydajny system i prosta integracja. Dzięki gotowym wtyczkom, integracja z nimi przebiega błyskawicznie. Jako jedyni oferują Ci również możliwość samodzielnego decydowania o tym, które kanały płatności mają być dostępne dla Twoich klientów. Klikasz i gotowe!

Dlaczego Tpay?
  • indywidualna opieka doświadczonych pracowników
  • 45 tys. zarejestrowanych i zadowolonych podmiotów
  • szybka integracja z najpopularniejszymi platformami e-commerce
  • monitoring banków
  • wiele metod płatności
  • niestandardowe wdrożenia płatnicze
Integracja z RedCart

Wspólnie z system płatniczym Tpay przygotowaliśmy dla Klientów RedCart preferencyjną ofertę, z promocyjną stawką za płatności online od 1,35% przez cały okres współpracy. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zarejestrować konto w Tpay. Stała stawka prowizji przez cały okres trwania umowy to dodatkowe zalety tej oferty.

Dodatkowo w sklepie internetowym, bezpośrednio w koszyku możesz uruchomić osobno płatności online, kartami kredytowymi lub BLIK.

Tagi

#Płatności online#Tpay#Blik#Karta kredytowa#Integracja z płatnościami

Informacje