Integracja z siecią afiliacyjną webePartners

Integracja z siecią afiliacyjną webePartners

Integracja z siecią afiliacyjną webePartners.pl dla sklepów internetowych.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
O webePartners

Sieć afiliacyjna webePartners.pl pozwoli na promocję Twojego sklepu w mediach internetowych poprzez doskonałe dopasowanie do odpowiedniej grupy targetowej. Korzystaj z jednego z najpopularniejszych programów afiliacyjnych na rynku, dzięki gotowej integracji z systemem RedCart.

Każdy sklep założony na platformie RedCart może prowadzić własny program partnerski we współpracy z siecią afiliacyjną webePartners. W jednym miejscu masz dostęp do ponad 10 tys. wydawców, którzy promują asortyment Twojego sklepu na swoich stronach - blogach, portalach, serwisach rabatowych czy porównywarkach cenowych. Rozliczasz się z nimi tylko wtedy, gdy dojdzie do sprzedaży.

Automatyczna integracja sklepu RedCart z webePartners

Platforma sklepów RedCart posiada gotową integrację z systemem afiliacyjnym webePartners.pl. Aby uruchomić korzystanie z narzędzia w swoim sklepie, przejdź do zakładki ustawienia w panelu administracyjnym swojego sklepu, następnie wybierz z menu ustawienia podstawowe. Przejdź do modułu statystyki wewnętrzne i wybierz z listy Identyfikator mid w systemie WebePartners i wpissz swoje dane autoryzacyjne nadane przez program afiliacyjny.

Tagi

#Webepartners#Integracja z webepartners#Sieć afiliacyjna#Promocja sklepu#Promocja produktów

Informacje