Przegranie szablonu na indywidualny

Przegranie szablonu na indywidualny

Przegranie szablonu na indywidualny umożliwia dostosowanie sklepu do własnych potrzeb i wprowadzenie drobnych modyfikacji.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności

Podoba Ci się Twój sklep, ale chciałbyś wprowadzić w nim kilka modyfikacji?

Przegraj szablon na wersję indywidualną i dostosuj sklep do swoich potrzeb! Darmowe szablony graficzne są wspólne dla wszystkich klientów. Wykonywanie indywidualnych modyfikacji graficznych w takim szablonie nie jest możliwe. Dzięki przegraniu szablonu, zostaje on odłączony od ogólnej puli i można go personalizować w zakresie wykraczającym poza standardowe ustawienia. Opcja polecana jest dla sklepów które planują niewielkie modyfikacje w aktualnej wersji sklepu, bez konieczności ponoszenie kosztów indywidualnego projektu graficznego.

Jak to działa?

Wskazujesz szablon, który ma zostać przekopiowany do wersji indywidualnej. Może to być szablon, z którego aktualnie korzystasz lub inny z dostępnej puli darmowych szablonów. Całą pracę wykonują nasi web deweloperzy. Grafika zostaje wdrożona indywidualnie dla Ciebie i będziesz mógł wprowadzać do niej indywidualne modyfikacje, np. elementy sklepu które znajdziesz w naszym markecie.  

Tagi

#Szablon indywidualny#Grafika#Szata graficzna

Informacje