Support RedCart

Płatności RedCart

Uruchom szybko i wygodnie bezpieczny system płatności elektronicznych bezpośrednio w Panelu Twojego sklepu RedCart. Gwarantujemy atrakcyjne stawki oraz minimum formalności!

Wypróbuj płatności RedCart

Atrakcyjna stawka tylko 1,68%

Testuj bez zobowiązań

Możesz całkowicie bezpłatnie przetestować płatności RedCart w Twoim sklepie internetowym. Załóż nowy sklep lub zaloguj się do Panelu Sprzedawcy.

Minimum formalności

Do zawarcia umowy wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy w Panelu sklepu RedCart. Operator płatności skontaktuje się z Tobą do 3 dni roboczych.

Brak ukrytych opłat

Korzystając z płatności RedCart płacisz jedynie prowizję od transakcji przeprowadzonych przez system płatności. Nie pobieramy żadnych ukrytych i dodatkowych opłat.

Szybko i bez problemów

Każda płatność wpływa na Twoje konto pojedynczo oraz w pełnej wysokości wraz z danymi płatnika – nie musisz już rozksięgowywać przelewów zbiorczych, szukać kto za co zapłacił czy prosić Klienta o podanie numeru konta przy zwrocie środków. Prowizję za płatności elektroniczne płacisz dopiero na koniec miesiąca na podstawie faktury przelewowej.
Wypróbuj bezpłatnie płatności RedCart

Minimum formalności

Umowę na płatności zawierasz elektronicznie, poprzez wypełnienie prostego formularza w panelu RedCart. Wypełniona umowa trafia automatycznie do operatora płatności, który w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych skontaktuje się z Tobą w celu uruchomienia usługi w Twoim sklepie. Otwórz sklep internetowy w RedCart i ciesz się wygodnymi płatnościami z atrakcyjną stawką - tylko 1,68%!
Wypróbuj bezpłatnie płatności RedCart

Wiodące banki w ofercie

Zaproponuj Klientom Twojego sklepu internetowego szybkie i wygodne płatności elektroniczne obsługujące wiodące banki w Polsce.
Wypróbuj bezpłatnie płatności RedCart

Włącz płatności i zarabiaj

Łatwe zawarcie umowy, proste uruchomienie płatności w sklepie, wygodne księgowanie i zwroty, a do tego płatności w pełnej wysokości oraz atrakcyjna stawka – uruchomienie płatności RedCart oznacza realny wzrost przychodów dla Twojego e-biznesu.
Wypróbuj bezpłatnie płatności RedCart

Zapytaj o płatności RedCart w Twoim sklepie
Proszę uzupełnić pola oznaczone (*wymagane)
Dziękujemy, wiadomość została wysłana.