Usługi dodatkowe
Integracje z hurtowniami
integracja z hurtowniami

od 50 zł mies. / hurtownia
więcej

Pobierz gotowe produkty bezpośrednio do Twojego sklepu dzięki integracji z hurtowniami i dostawcami. Automatyczne aktualizacja stanów magazynowych i cen dba o aktualność oferty.

Pakiet MulitShop
 
multisklep

70 zł mies. / sklep
więcej

Prowadź wiele sklepów internetowych połączonych ze sobą wspólnym magazynem, uruchom sprzedaż hurtową B2B lub otwórz sieć niezależnie działających e-biznesów. Wszystko to w obrębie jednego Panelu Sprzedawcy.

Pakiet Bezpieczny Sklep
 
regulamin sklepu

349 zł / rocznie
więcej

Zabezpiecz sklep pod względem prawnym i technicznym. Zamów bezpieczny certyfikat SSL wraz z instalacją i aktualny regulamin sklepu opracowany przez prawników i dostosowany do obowiązujących przepisów.

Logotyp sklepu
 
logotyp sklepu internetowego

300 zł
więcej

Zamów indywidualny znak firmowy dla Twojego e-sklepu. Dzięki niemu marka stanie się rozpoznawalna wśród Klientów. Logotyp w formacie wektorowym może być wykorzystany na wydrukach, np. wizytówki.

Baner graficzny
 
nagłówek sklep internetowy

od 50 zł
więcej

Zleć wykonanie profesjonalnego banera graficznego w jednym z 3 rozmiarów (S, M lub L). W ten sposób poinformujesz Klienta o nowych produktach w ofercie, aktualnej promocji lub danych kontaktowych.

Widget graficzny lub pageflip
widget dla sklepów internetowych

150 zł
więcej

Wysuwany przycisk w postaci graficznej, w którym możesz możesz wprowadzić dane kontaktowe, przekierować Klienta do Twojego profilu Facebook Fanpage lub wybranej promocji w sklepie.

Favicon
 
favicon sklep internetowy

50 zł
więcej

Zamów własną ikonę, która pojawia się w oknie przeglądarki internetowej obok paska adresu. Dzięki temu Klienci szybciej odnajdą zakładkę z ofertą Twojego sklepu wśród innych kart przeglądarki.

Szablon newslettera
 
email marketing

250 zł
więcej

Szablon newsletter pozwoli Ci na przygotowanie profesjonalnej wiadomości, która wysyłana będzie do Klientów Twojego sklepu internetowego. Szablon tworzony jest w często w oparciu o wygląd sklepu.

* wszystkie podane ceny są cenami netto.