Sklep z zabawkami

Specjaliści od marketingu coraz częściej utwierdzają się w tym, że dzieci jako tzw. „mali klienci” generują bardzo „duże zyski” dla sprzedawców z różnych branży. Docelowym miejscem ich zakupów jest oczywiście sklep z zabawkami. Dzieci jako bardzo wymagający klient nie akceptują półśrodka, jeśli chcą mieć produkt danej marki czy z ulubionym bohaterem, rodzic zrobi wiele by go zdobyć. Z pomocą przychodzą internetowe sklepy z zabawkami, które globalnie udostępniają szeroki wachlarz produktów, niezależnie od kraju ich produkcji.


Oferta  sklepu internetowego z zabawkami opiera się na dwóch elementach: kategoryzacji produktów oraz barwnej, „dziecięcej” grafice. Rodzice, czy starsze dzieci, którzy odwiedzają sklep www, muszą w łatwy sposób wyselekcjonować interesujące ich produkty. Opcji jest klika, można stworzyć zakładki wg wieku dziecka (dla maluchów i starszych dzieci), lub według płci do której dedykowane są zabawki. Wiele osób szukając zabawki kieruje się preferencjami swojej pociechy i skupia się wyłącznie na danym producencie. Oprogramowanie RedCart umożliwia stworzenie filtra, który pozwoli szybko wyselekcjonować produkty danej marki.


Inną formą wizualizacji oferty sklepu, jest drzewo kategorii utworzone według funkcjonalności danej zabawki, dzieląc produkty na gry, puzzle, gry edukacyjne, zabawki do kąpieli, maskotki, klocki i inne. Sklepy internetowe RedCart umożliwiają dodawanie niezliczonej liczby produktów i zdjęć do nich, oraz selekcjonowanie ich według różnych kategorii i cech. Jest to o tyle ważne, że branża zabawek i trendów jest bardzo płynna, uzależniona m.in. od nowych bohaterów z bajek i filmów, z którymi dzieci się utożsamiają. Sklep internetowy jest miejscem gdzie można nieustannie dopasowywać szeroką ofertę do aktualnej mody, a co najważniejsze, rodzic może dokonać zakupu 24h/ dobę 365 dni w roku. Mając dostęp do różnorodnej formy wysyłki produktów, klient może po pierwsze w każdej chwili zakupić zabawkę nieosiągalną w sklepie stacjonarnym, oraz po drugie, w krótkim czasie, odebrać zamówienie.