Projektowanie sklepów internetowych


Projektowanie sklepu internetowego

Podobnie jak w architekturze – projektowanie to początkowa faza tworzenia czegoś niezwykłego. W przypadku platformy RedCart jest to tworzenie sklepu internetowego zgodnie z Twoimi wyobrażeniami. Dla tych, którzy chcą wiedzieć o czym mówimy, zapraszamy to zapoznania się z etapami projektowania  sklepu internetowego na miarę Twoich potrzeb!

GRAFIKA


Ponieważ dobrze wiemy, jak ważny jest wygląd, który sprawi, że będziesz sprzedawał więcej! Projektując sklep internetowy, miejmy na uwadze, że tak naprawdę to jego wygląd i funkcjonalnośc będzie zachęcał – bądź nie do dokonania w nim zakupów. W porównaniu do sklepu stacjonarnego, to nie sprzedawca będzie tworzył atmosferę, lecz właśnie grafika sklepu.

Szablony - W przypadku początkujących Sprzedawców proponujemy zapoznanie się z podstawowymi, bezpłatnymi szablonami. Neutralne, stworzone zgodnie z trendami e-commerce nadają się do większości sklepów, choć posiadamy również inspirowane wybranymi  branżami.  Dobrym rozwiązaniem jest również rozpoczęcie sprzedaży z podstawowym, bezpłatnym szablonem sklepu. W czasie aktywności, a także coraz większej popularności sklepu proponujemy zamówić indywidualną grafikę sklepu. W trakcie jej projektowania Ty nadal sprzedajesz - więc nic nie tracisz. Kiedy grafika będzie ukończona, wystarczy ją wdrożyć i zaskoczyć Klientów nowym wyglądem. Czas pozostawiony na tworzenie grafiki pozostawia możliwość zapoznawania się z oprogramowaniem sklepu, nawiązania kontaktów i współpracy z hurtowniami, dodawaniem produktów oraz innych narzędzi oferowanych przez platformę RedCart.

Indywidualny projekt – wspólnie możemy stworzyć wyjątkową grafikę, która przyniesie zyski dla Ciebie. Graficy z zespołu RedCart zaprojektują indywidualną kreację pozwalającą wyróżnić się na tle konkurencji w Twojej branży.  W wybranych pakietach graficznych oferowane jest również zaprojektowanie szablonu aukcji Allegro, banneru reklamowego, logotypu. Dodatkowo nasi graficy mogą wykonać favikonę, szablon newslettera a także graficzny pageflip bądź też widżet. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Gotowy projekt – masz już gotowy projekt i chciałbyś go wcielić na nowo w życie? To jest możliwe. Platforma RedCart pomoże Ci nie tylko przy przeniesieniu sklepu z innej platformy, ale również zaprojektować sklep internetowy z podobną grafiką. Wystarczy, że masz pliki w formacie .psd

Aby wdrożyć gotowy projekt graficzny sklepu internetowego – skontaktuj się z nami. Doradzimy a także pomożemy przystosować go do naszego oprogramowania tak, byś w pełni mógł cieszyć się funkcjonalnym i nowoczesnym e-biznesem.

W porównaniu do innych platform, masz swój wkład w projektowaniu sklepu! Dzięki rozbudowanym możliwościom i narzędziom dostępnym za pośrednictwem Panelu Administracyjnego możesz wgrać własny baner bądź logo. Dodatkowo, możesz dowolnie zarządzać układem sklepu internetowego, dzięki prostemu przemieszczaniu boxów z kategoriami. Zmieniaj wygląd sklepu z pomocą jednego kliknięcia. Dzięki temu, możesz stworzyć sklep według własnych upodobań oraz wyobrażeń!

Indywidualne pakiety graficzne oferowane w czterech abonamentach przez RedCart to wybór zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Wybierając jeden z nich, masz gwarancję stworzenia niepowtarzalnej, nowoczesnej grafiki, która zachwyci Twoich Klientów.


FUNKCJONALNOŚCI


Obecnie na platformie RedCart najpopularniejszym szablonem jest szablon w wersji 3.0. To nowoczesny, przejrzysty projekt graficzny opracowany według najnowszych trendów w branży e-commerce. Szablon w pełni dostosowany do oczekiwań Klientów, a także właścicieli sklepów internetowych – podnosi konwersję sprzedaży a również ułatwia dokonywanie zakupów.

Maska TWIG na której została zaprojektowana szata graficzna w wersji 3.0 zapewnia elastyczne działanie strony, a co za tym idzie –szybkie jej działanie. Szybkość działania można zawdzięczyć uproszczeniu kodu PHP do niezbędnego minimum.  Jest to silnik stworzony na potrzeby szablonów, by były czytelne a zarazem bezpieczne – gwarantują to zabezpieczenia stosowane dla niezaufanych kodów i wszystkich danych wyjściowych.

Dostępność sklepów na wszystkie urządzenia mobilne to nieoficjalna wręcz konieczność w świecie coraz popularniejszych smartfonów oraz tabletów. Responsie Web Design pozwala na dostosowanie sklepu do każdego rozmiaru ekranu na jakim jest wyświetlany, przy jednoczesnym zachowaniu najważniejszych informacji dla Klienta. W przypadku projektowania sklepu internetowego w systemie RWD zostaną usunięte grafiki, które mogą niepotrzebnie obciążać działanie sklepu


WDROŻENIE I OTWARCIE SKLEPU


W przypadku platformy RedCart, która oferuje oprogramowanie oparte na modelu SaaS, otwarcie sklepu jest stosunkowo szybkie. Korzystając z gotowych szablonów graficznych, czas rozpoczęcia sprzedaży jest skrócony do niezbędnego minimum. W przypadku tworzenia wyglądu dedykowanego, zgodnego z wytycznymi i pomysłami, czas, wraz z testowaniem oraz wdrażaniem może się odpowiednio wydłużyć.  Każdy abonament posiada również limit tworzenia poprawek w grafice przez naszych specjalistów.Aby dowiedzieć się jaki jest czas oczekiwania na wykonanie indywidualnego projektu graficznego, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.