Jak możemy Ci pomóc?

Dowiedz się jak w sklepie internetowym RedCart dodać własny adres URL, ustawić przekierowanie rekordu A lub przekierowanie 301.

W celu dodania docelowej domeny sklepu klikamy na zakładkę USTAWIENIA - DOMENY, w oknie nazwa domeny wpisujemy nazwę domeny.

Następnie logujemy się do serwisu, gdzie zakupiona została domena i zmieniamy przekierowanie strony na adres IP (przekierowanie rekordu A).

Przekierowanie skutkuje prawie natychmiastowym przekierowaniem usługi (do. 1h) i po tym czasie domena powinna już wskazywać stronę sklepu poprawnie.
Adres IP na jaki należy dokonać przekierowania to: 46.248.186.63

Oczywiście istnieje mozliwośc dodania dowolnej liczby domen, postępując w ten sam sposób. Dla domeny głównej należy zaznaczyć opcję - Główna domena sklepu:
W przypadku większej ilości domen wskazujących na ta sama wersję językową strony należy zaznaczyć opcje: Przekierowanie 301 (Przekieruj wejścia z innych adresów sklepu na tą domenę).

Przykładowa instrukcja dla usługi nazwa.pl
http://pomoc.nazwa.pl/baza-wiedzy/produkty-i-uslugi/domeny/zarzadzanie-domenami/jak-przekierowac-domene-na-zewnetrzny-numer-ip/

Przykładowa instrukcja dla usługi home.pl
https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/konfiguracja-wartosci-pierwszego-domyslnego-rekordu-a-cname-mx-ns/

Przykładowa instrukcja dla usługi ovh.pl
http://pomoc.ovh.pl/ZmianaIpDomeny

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz lub zadzwoń do nas

Pomoc RedCart
+48 22 22 82 114

pn - pt godz. 9:00 - 17:00

Pomoc RedCart
pomoc@redcart.pl

24h / dobę, 7 dni w tygodniu