• Bezpieczne płatności RedCart
Bezpieczne płatności RedCart

Wewnętrzny system bezpiecznych płatności elektronicznych RedCart.

Przetestuj za darmo

Wszyscy nasi Klienci korzystać mogą z wewnętrznego systemu bezpiecznych płatności elektronicznych RedCart. Najważniejsze zalety rozwiązania to wygoda, niska prowizja oraz brak formalności.

Zobacz więcej temat SYSTEMU PŁATNOŚCI REDCART.

Wewnętrzy system płatności elektronicznych - płatności RedCart - to użyteczne narzędzie dla właścicieli sklepów internetowych, które na celu ma m.in ograniczenie formalności oraz kosztów związanych z obsługą transakcji w sklepie. System można przetestować darmowo. Gwarantuje on właścicielom sklepów wygodę i oszczędność czasu dzięki temu, że każda płatność wpływa na konto osobno oraz w pełnej wysokości wraz z danymi płatnika, a prowizja za płatności płacona jest dopiero na końcu miesiąca na podstawie faktury. Nie jest więc już konieczne rozksięgowywanie przelewów zbiorczych czy proszenie Klienta o podanie numeru konta przy zwrocie środków.

Największe zalety systemu płatności RedCart to:
  • Niska prowizja na poziomie 1,68% oraz brak ukrytych kosztów: jedyna opłata to prowizja ponoszona za zrealizowane transakcje;
  • Bezpieczeństwo, jakie gwarantuje jeden z najlepszych operatorów płatności na rynku;
  • Minimum formalności: umowę z operatorem zawiera się poprzez wypełnienie krótkiego formularza w panelu sklepu;
  • Możliwość korzystania ze wszystkich najpopularniejszych form płatności, w tym szybkie przelewy we wszystkich najważniejszych bankach w Polsce.
Wymagane dane do aktywacji usługi
  • Uruchamiana poprzez wypełnienie krótkiego formularza w panelu sklepu.
Masz pytania?

Napisz do nas...

Proszę uzupełnić pola oznaczone (*wymagane)
Dziękujemy, wiadomość została wysłana.