Strona główna Blog Dropshipping

Idealny biznes dla kobiet? Sklep internetowy!

Autor: RedCart Kategoria: Dropshipping

Ambitna kobieta po trzydziestce wkłada w swoją pracę na etacie wiele energii, serca i umiejętności. Ciężko pracuje, całe dnie spędzając poza domem. Wybierz dla siebie lepszy scenariusz. Zawalcz o siebie i swoje życie - zagraj w nim główną rolę.

Zapisz się na bezpłatne
lekcje o e-commerce.

Zdobywaj wiedzę i inspirację potrzebne do budowania
dochodowego sklepu internetowego.

Podając e-mail akceptujesz politykę prywatności

dropshipping sklep internetowy redcart

Ambitna kobieta po trzydziestce wkłada w swoją pracę na etacie wiele energii, serca i umiejętności. Ciężko pracuje, całe dnie spędzając poza domem. Zmęczenie, wypalenie, brak satysfakcji z pracy i zarobki dalekie od wymarzonych. Wybierz dla siebie lepszy scenariusz. Zawalcz o siebie i swoje życie - zagraj w nim główną rolę. Bądź niezależna, pracuj gdzie chcesz, kiedy chcesz - dla siebie. Zacznij teraz, tu gdzie jesteś. Jak?

Pomyśl w końcu o sobie!

dropshipping sklep internetowy redcart

Zastanów się czy na pewno chcesz, aby praca na etacie wypełniała większość Twojego życia. Ciągle za mało czasu dla najbliższych i dla samej siebie. Brak satysfakcji z wykonywanych obowiązków, rutyna, szef nad głową i terminy, które gonią. Nie wyobrażasz sobie takiej przyszłości? To dobrze! Nie musisz! Teraz jest najlepszy czas, aby to zmienić.

Znajdź zajęcie dla siebie

sklep internetowy redcart dropshipping

Praca, która sprawia przyjemność, nie obciąża i jednocześnie zasila domowy budżet, to jedna z najlepszych dróg zawodowych, jaką możesz wybrać. Tylko gdzie taką znaleźć? Idealnym pomysłem na zajęcie dla każdej kobiety jest prowadzenie własnego sklepu internetowego w dropshipping. Nie ruszasz się z domu, promujesz swój sklep na Facebooku, Instagramie, blogu i zarabiasz. Zachowujesz idealną równowagę między życiem rodzinnym, pracą i samorealizacją.

Spróbuj w dropshipping

dropshipping sklep internetowy redcart
Dropshipping
to taka forma sprzedaży, w której jako właścicielka sklepu internetowego nie będziesz posiadać fizycznie towaru - nie będziesz go kupować,  ani magazynować. W dropshipping nie ma więc kosztów zakupu towarów, nie ma magazynowania i co najważniejsze - nie ma wysyłania sprzedanych produktów do klienta! W tym modelu sprzedawca współpracuje z dostawcą i zaciąga do swojego e-sklepu towar poprzez integrację z hurtownią. Jak działa taka integracja?

Na początku decydujesz się co będziesz sprzedawać i wybierasz dostawcę, z którym chcesz współpracować - jednego lub kilku. W ciągu 24 godzin wszystkie wybrane od dostawcy produkty są już w Twoim sklepie internetowym. Jak to możliwe? Nowoczesne hurtownie internetowe dysponują ofertą produktową w postaci tzw. pliku XML lub CSV – który pozwala na masowy, automatyczny import bazy produktowej. W ten sposób automatycznie importują się do sklepu internetowego oraz na bieżąco aktualizują nazwy, zdjęcia, opisy produktów, ceny i stany magazynowe. Taka integracja to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu i pracy, których nie da się przecenić.

W dropshipping sprzedawca za towar płaci dostawcy dopiero w momencie jego sprzedaży i uzyskania zapłaty od swojego klienta, a zarabia na nałożonej przez siebie marży. Dropshipping oznacza mniej kosztów, mniej obowiązków i więcej czasu na rozwój - promocję e-sklepu. Dowiedz się więcej na temat dropshippingu.

Dopasuj pracę do siebie

dropshipping sklep internetowy redcart

Prowadzenia bardziej elastycznego, dopasowanego do własnych potrzeb trybu życia jest możliwe. Tak długo, jak będziesz mieć przy sobie komputer, a nawet tablet czy smartfon i dostęp do internetu - prowadząc sklep online w dropshipping możesz pracować wszędzie tam, gdzie się aktualnie znajdujesz, w porach, które Ci odpowiadają.

To ważne szczególnie dla kobiet, które zajmują się domem i wychowaniem dzieci. W ten sposób kobiety nie muszą stawać przed wyborem: praca czy rodzina. Mogą zamiast pracy na etacie wybrać prowadzenie własnego sklepu internetowego. W ten sposób zyskują więcej czasu dla rodziny i dla siebie. Mogą jednocześnie być w domu przy rodzinie, realizować się i dodatkowo zarabiać.

Sklep internetowy w dropshipping możemy prowadzić z domu, ale również z jakiegokolwiek innego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. Daje to możliwość wyboru trybu życia, jaki najbardziej Ci odpowiada. Więcej czasu z rodziną? Więcej czasu w podróży? Dropshipping to wiele możliwości.

Nie musisz rzucać pracy na etacie

dropshipping sklep internetowy redcart

Być może jesteś przepracowana, sfrustrowana i znudzona swoją pracą. Nie podejmuj jednak pochopnych decyzji. Zmień swoje życie nie podejmując żadnego ryzyka. Decyzja o odejściu z pracy na etacie na rzecz własnej firmy jest trudna. A można przecież, wybierając odpowiedni model prowadzenia biznesu, mieć jedno i drugie. Nie rzucaj pracy! Sklep internetowy możesz bezpiecznie otworzyć pracując na etacie. 

W przeciwieństwie do e-sklepu z własnym magazynem w sklepie internetowym w dropshipping nie musimy się martwić o zamówienie towaru, współpracę z kurierami, pakowanie i wysyłkę produktów do klientów. Praca na pełen etat to 8 godzin dziennie, przez 5 dni w tygodniu. Obsługą sklepu internetowego opartego na modelu dropshippingu możesz zająć przed pójściem do pracy, lub po powrocie do domu i w weekendy. Prowadzenie takiego biznesu jest znacznie mniej czasochłonne.  To dobry początek na drodze do pracy na własny rachunek, która przy zaangażowaniu z Twojej strony może w przyszłości przerodzić się w Twoje główne źródło dochodu.

Otwórz sklep internetowy - teraz bez firmy i ZUS

dropshipping sklep internetowy redcart

Teraz otworzysz sklep internetowy bez zakładania firmy i opłacania ZUS-u! Możesz spróbować i wystartować z własnym biznesem bez żadnych kosztów, bez ryzyka i formalności.

Teraz, dzięki wprowadzanej Konstytucji Biznesu, możesz rozpocząć działalność ,,na próbę”. Jeśli Twoje miesięczne przychody osiągane z podjętej działalności nie przekroczą połowy płacy minimalnej - kwoty 1050 zł brutto  (w tym roku) - nie masz obowiązku rejestrowania firmy. Tym samym skorzystasz z instytucji ,,działalności nierejestrowej” i unikniesz obciążających kosztów składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i składki chorobowej.

Jeśli natomiast już zarejestrujesz firmę - będziesz mogła skorzystać przez pierwsze 6 miesięcy z tzw. ,,ulgi na start” - półrocznego zwolnienia z ZUS. Co oznacza ,,ulga na start” w praktyce? Przez pierwszych 6 miesięcy od zarejestrowania działalności gospodarczej nie musisz opłacać składek na ubezpieczenie społeczne. Musisz jedynie opłacać składkę zdrowotną w wysokości 319,94 zł.

A co dalej po półrocznym zwolnieniu z ZUS? Po wykorzystaniu półrocznego zwolnienia, będziesz mieć możliwość skorzystać jeszcze z 2-letniej ulgi w ZUS płacąc tzw. ,,mały ZUS”, który w tym roku wynosi 520,10 zł. Większe składki (obecnie w kwocie 1232,16 zł) po upływie tego okresu zaczniesz płacić wtedy, gdy będziesz już osiągać większe zyski z prowadzenia firmy. Dowiedz się więcej na ten temat. 

Dzięki tym ulgom masz sporo czasu na przygotowanie swojej działalności - organizację pracy, promocję e-sklepu, przyciągnięcie klientów, zbudowanie zaufania, rozkręcanie sprzedaży, stworzenie własnej marki. 

Otwórz sklep internetowy na abonament

dropshipping sklep internetowy redcart

Jedną z trudniejszych, a jednocześnie najważniejszych decyzji, jaką musi podjąć osoba decydująca się na prowadzenie własnego sklepu internetowego, jest wybór oprogramowania. Początkujący przedsiębiorcy decydują się najczęściej na sklep internetowy na abonament. Oddanie się w ręce ekspertów okazuje się najrozsądniejszym rozwiązaniem. Dlaczego?

Sklep internetowy na abonament nie wiąże się z wysokimi kosztami początkowymi. Tak naprawdę potrzebujesz niewiele, aby wejść na rynek. Można to porównać np. do kredytu, za oprogramowanie płacisz co miesiąc w formie rat, które nie obciążają Twojego budżetu firmowego, gdyż to Ty wybierasz opcję i pakiet, z którego chcesz skorzystać w oparciu o swoje możliwości finansowe. W cenie takiego abonamentu możesz mieć praktycznie wszystko, czego potrzebujesz, aby sprzedawać w sklepie online – platformę sprzedażową, hosting, grafikę, domenę, połączenie z systemami płatności, narzędzia sprzedażowe, integracje umożliwiające sprzedaż np na Allegro, eBay, Amazon, Ceneo, Facebooku. Dzięki oddaniu swojego sklepu w ręce ekspertów - nie martwisz się o technologię i masz zapewnione bezpłatne wsparcie techniczne.  

Sprzedawaj co tylko chcesz!

dropshipping sklep internetowy redcart

Jeśli zdecydujesz się na dropshipping - masz ogromny wybór produktów, które możesz sprzedawać. Komputery, notebooki, RTV i AGD, bielizna, odzież, książki, zabawki dla dzieci, kosmetyki, artykuły sportowe … i wiele innych. Wybierz produkty, na których sprzedaż masz niepowtarzalny pomysł, dopraw go interesującą historią, stwórz własną markę i zacznij sprzedawać.

Sprawdź kilka kobiecych pomysłów na sklep internetowy!

dropshipping sklep internetowy redcart


#1 Sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi

dropshipping sklep internetowy redcart

indrakosmetyki.pl

Dbanie o zdrowie jest zdrowe, a na dodatek trendy! Stwórz wyjątkowe miejsce dla kobiet, które świadomie dbają o swoje zdrowie i piękno. Oferuj naturalne kosmetyki z dobrym składem - bez szkodliwych substancji, dodawanych do popularnych kosmetyków znanych marek.

Czy wiedziałaś, że w większości kosmetyków sprzedawanych w drogeriach są trujące gazy, ropopochodne substancje, konserwanty, oleje silikonowe, niebezpieczne detergenty, syntentyczne barwniki i zapachy? Czy wiesz, że w najlepszym przypadku powodują one alergie skórne, zmiany trądzikowe, zatykają pory w skórze, a w najgorszym gromadzą się w tkankach naszego organizmu?

Poza sprzedażą wyjątkowych kosmetyków na bazie organicznych i ekologicznych substancji, możesz doradzać innym kobietom jak mają dbać o codzienną pielęgnację, o zdrowie swojej rodziny, sama testować i oceniać stosowane kosmetyki. Prowadź tematycznego bloga, twórz recenzję testowanych kosmetyków, poradniki w postaci ebooków lub krótkich filmów, a zdjęcia atrakcyjnych, pięknie zapakowanych kosmetyków publikuj na Instagramie. 


#2 Sklep internetowy z naturalną suplementacją i zdrową żywnością

dropshipping sklep internetowy redcart

zielonysklep.com

Dookoła nas szerzą się choroby - cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie, otyłość, alergie … To wynik współczesnej diety bogatej w cukry proste, tłuszcze zwierzęce, konserwanty i wzmacniacze smaku. W dodatku naturalne, zdrowe produkty takie - warzywa i owoce są obecnie pozbawione wielu witamin i składników mineralnych. Wyrastają  w glebie intensywnie nawożonej, nadmiernie eksploatowanej i często zanieczyszczanej odpadami chemicznymi. Do tego poddawane są zabiegom oczyszczania, pasteryzacji, odwadniania, a na koniec obróbce termicznej. Zanim trafią na nasz stół, przebywają długą drogę. Mówi się, że aby dostarczyć tyle wartości odżywczej co 100 lat temu dostarczało nam 1 kg żywności, dziś potrzebujemy jej aż 10 kg! Witamin i minerałów w takich produktach jest znacznie mniej i są gorzej przyswajalne, a razem z nimi dostarczane są organizmowi chemiczne substancje szkodzące naszemu zdrowiu.

Na szczęście rośnie nasza świadomość i chęć dbania o swoje zdrowie. Coraz więcej ludzi poszukuje naturalnych, nieprzetworzonych produktów i dba o prawidłową suplementację. Wolimy przymknąć oko na cenę, bo jak powiedział w swoim wystąpieniu na TEDx Birke Baehr amerykański nastolatek zakręcony na punkcie ekologii: Albo zapłacimy farmerowi albo szpitalowi. Wykorzystaj potencjał sprzedaży produktów ekologicznych z certyfikowanych upraw. W swoim e-sklepie możesz oferować tylko produkty ekologiczne z unijnym certyfikatem (zielonym listkiem z dwunastoma gwiazdkami), a do tego naturalne suplementy diety i zioła. 

W przypadku takiego sklepu internetowego - masz duże pole do popisu. Uświadamiaj ludzi, którzy szukają recepty na życie w zdrowiu. Choroby, stres, niski poziom magnezu, przewlekłe zmęczenie, problemy ze snem, koncentracją, czy drżenie i kurcze mięśni - to jedne z wielu problemów, z jakimi boryka się obecnie wiele osób. Ciężko jest prowadzić zbilansowaną dietę. Doradzaj jaka dieta doda energii, poprawi samopoczucie i pracę całego ciała. Edukuj co oznacza żywność bio, eko, organic. Kiedy producenci mogą nazwać swoją żywność eko lub bio i jak wyglądają eko uprawy.


#3 Sklep internetowy dla miłośniczek aktywnego trybu życia

dropshipping sklep internetowy redcart

fitangels.pl

Sport jest dla nas pasją, rozrywką, odskocznią od codzienności lub po prostu drogą do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Bieganie, joga, siłownia, basen, narty, wspinaczka, turystyka, gry zespołowe. Każdy, kto prowadzi aktywny tryb życia wie jak ważne jest odpowiednie ubranie i obuwie zapewniające komfort podczas wysiłku, czy też akcesoria umożliwiające lub ułatwiające uprawianie sportu i dodatkowo motywujące do działania. 

Może coś dla biegacza? Specjalne zegarki, latarki czołowe, plecaki biegowe czy pasy biodrowe z bidonami? Dla turysty? Kije trekkingowe, stuptuty,  raki czy czekan. A dla stałych bywalczyń siłowni piękne, wyróżniające się stroje, czy shakery na okołotreningowe koktajle proteinowe z mobilizującymi hasłami, dającymi kopa do działania każdej kobiecie.

Pomysłów na sklep internetowy dla aktywnych (nie tylko kobiet) jest wiele - tak dużo jak pomysłów na aktywne spędzanie czasu, a nawet więcej.


#4 Sklep internetowy dla mam

dropshipping sklep internetowy redcart

extramama.pl

W sklepie internetowym możesz sprzedawać wszystko co przyda się przyszłej lub obecnej mamie. Począwszy od ubrań dla kobiet w ciąży, dzięki którym każda kobieta spodziewająca się dziecka będzie czuła się komfortowo, kobieco i atrakcyjnie, aż do wyprawki dla maluszka, wszelkich akcesoriów niezbędnych do opieki nad dzieckiem - wózki, torby i organizery do wózków i samochodów, zestawy do przewijania, zestawy do mycia i suszenia butelek, kosmetyki pielęgnacyjne, pieluszki, kocyki, butelki, smoczki, śliniaki, gryzaki i wiele innych produktów. Jeśli sama jesteś mamą, to doskonale wiesz, co się sprawdza i czego poszukują rodzice. 

Możesz zostać ekspertką od zabawy i edukacji dzieci. Zabawki są jednymi z tych produktów, które nigdy nie znikną z półek sklepowych. Kupujemy je dzieciom na urodziny, święta, dzień dziecka, w nagrodę czy po prostu bez okazji. Sklep z zabawkami oczami młodej mamy – to może się udać!

Dekoracje i akcesoria dla domu to coś, co większość kobiet po prostu kocha. Przygotowanie przestrzeni dla niemowlaka, a później wielokrotne zmiany wystroju pokoju dziecka celem dostosowania go do potrzeb naszego rosnącego szkraba wymaga dużego zaangażowania. Zaoferuj w swoim e-sklepie mebelki dla dzieci np łóżeczka, a do nich specjalne ochraniacze, namioty dla dzieci, plakaty, dywaniki i inne dekoracje do pokoju dziecka. Poznaj więcej pomysłów na sklep internetowy dla młodej mamy!


#5 Sklep internetowy dla kobiet podkreślających urodę

dropshipping sklep internetowy redcart

noblelashes.pl

Sklep internetowy z produktami podkreślającymi piękno kobiecego spojrzenia np z produktami do przedłużania rzęs, czy też upiększającymi kobiece paznokcie np z lakierami hybrydowymi to tylko wybrane pomysły na znalezienie niszy wśród pań robiących zakupy internetowe. 

W sprzedaży internetowej sprawdzi się również sprzedaż najpopularniejszych produktów na rynku - odzieży i różnych dodatków - torebek, bielizny, biżuterii. W całej grupie przebadanych kupujących online, to właśnie  odzież, dodatki, akcesoria są zdecydowanie najbardziej popularnymi kategoriami zakupowymi. Produkty te kupuje aż 70% badanych (Według E- commerce w Polsce. Gemius dla e-Commerce Polska).

Oferuj to, co kobiety lubią najbardziej. Może biżuteria? Kobiety od zawsze kochały się w błyskotkach. Uwielbiają się wyróżniać i podkreślać swoją kobiecość. Zaoferuj Piękne naszyjniki, kołnierzyki, chokery, kolie na szyje, broszki, bransoletki i nie tylko. A może torebki? Dla nich zawsze w szafie znajdzie się miejsce. To niezaprzeczalnie niezbędny dodatek dla każdej kobiety. To rzecz, która podkreśla styl, a jej funkcjonalność ułatwia codzienne życie. Bielizna to dla każdej kobiety (i nie tylko kobiety) niezmiernie ważna część garderoby. Podkreśla jej kształty i zachwyca (nie tylko) kobiece oko. 


Wiele kobiet ma dosyć kupowania w sieciówkach i noszenia tego, co wszyscy. Możesz sprzedawać bluzy, koszulki i inne elementy garderoby w oryginalne wzory i napisy, które podkreślą charakter właścicielki, a może jej pasję lub poglądy. Personalizacja to trend, który nie przestaje się rozwijać. To dobry pomysł na sklep internetowy! Bycie sobą jest zawsze w modzie. Każdy chce być sobą, osobą wyjątkową ... i jest! Dobrze jest to podkreślać i dzielić się tym z innymi.

Wykorzystaj swoje supermoce!

dropshipping sklep internetowy redcart

Co jeszcze  możesz sprzedawać w sklepie internetowym? Wykorzystaj swoje umiejętności, wiedzę i zainteresowania! Jeśli w swojej pracy jesteś specjalistką od marketingu, sprzedaży, finansów, języków itp. - sprzedawaj swoją wiedzę! Kursy online, korepetycje przez Internet, poradniki w formie e-booków. Wiele pomysłów - żadnych ograniczeń!

Wiedza, którą zdobyłaś przez lata pracy na etacie może również bardzo Ci pomóc w prowadzeniu sklepu internetowego. Znasz się na wielu tematach, a prowadzenie sklepu online wymaga wszechstronnej wiedzy i poradzenia sobie zarówno z obsługą klienta, promocją e-sklepu, sprzedażą.

A może masz talent artystyczny? Lubisz tworzyć coś sama? Kiedyś miałaś krótki epizod z domową produkcją biżuterii lub kartek okolicznościowych? Świetnie, teraz możesz do tego wrócić i na tym zarobić!

Handmade to produkty tworzone z sercem, własnymi rękami.  Rzeczy robione własnoręcznie są oryginalne, unikatowe. Doprawiane kreatywnością i pasją twórcy. To coś innego niż produkty tworzone na skalę przemysłową, które może mieć każdy i każdy je ma. Są coraz bardziej doceniane - wiemy skąd pochodzą, z czego są wykonane, że są wyjątkowe, a nawet często personalizowane. Takie produkty są coraz częściej poszukiwane i doceniane.

Działaj!

dropshipping sklep internetowy redcart

Prowadzenie sklepu internetowego może okazać się idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Własny sklep online daje wiele możliwości i korzyści przy ponoszeniu minimalnych kosztów i przy włożeniu w przedsięwzięcie niewielkiego wysiłku. Pamiętaj, że budowa biznesu rozwija nasze umiejętności, daje możliwości dalszego rozwoju i perspektywy na przyszłość. Ponadto przynosi również wiele przyjemności, satysfakcji i poczucia samorealizacji. Sama stawiasz sobie wyzwania, sama się motywujesz, działasz wtedy kiedy jesteś najbardziej produktywna, w miejscu, w którym aktualnie się znajdujesz, a później obserwujesz rezultaty wykonanej pracy, które przynoszą bezpośrednio korzyści dla Ciebie.

W zależności od założonych celów i ilości czasu poświęconego na rozwój, sklep internetowy może stać się dochodowym biznesem i Twoim głównym źródłem dochodu. Jeżeli więc myślisz o przejściu na swoje, po prostu zacznij. Nie rezygnuj ze swojego marzenia w obawie przed niepowodzeniem. Prowadząc sklep internetowy nie musisz ryzykować utraty pracy na etacie, lub straty ogromnych sum pieniędzy. Oczywiście prowadzenie własnego sklepu online to dodatkowa praca i ma to swoją cenę. Pamiętaj jednak, że niezrealizowane marzenia i ciągła frustracja spowodowana tkwieniem w miejscu, które nie jest dla Ciebie również jest bardzo kosztowna. Spróbuj zrealizować swoje marzenie o wyższych zarobkach, byciu panią prezes i królową własnej firmy.

Przetestuj sklep internetowy RedCart

14 dni za darmo, w każdej chwili możesz zrezygnować.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
Autor: RedCart Kategoria: Dropshipping
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Dropshipping