Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Indywidualne rozwiązania w sklepach RedCart.pl

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Prezentujemy rozwiązania pozwalające na realizowanie własnych pomysłów biznesowych. Uzupełnieniem oferty RedCart jest dedykowany pakiet ENTERPRISE, wprowadzony z myślą o Klientach ceniących bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność.

Jednym z kluczowych problemów dotykających większość platform e-commerce dostępnych na polskim rynku jest brak możliwości realizowania indywidualnych rozwiązań i reagowania na potrzeby Klientów. W konsekwencji wybór takiego oprogramowania w znaczącym stopniu ogranicza plany biznesowe, a sukces sklepu internetowego stoi pod dużym znakiem zapytania. Jest jednak rozwiązanie tego problemu...


Odpowiedzią na oczekiwania rynku jest oferta pakietowa sklepów internetowych RedCart.pl, która pozwala na swobodne prowadzenie e-biznesu, niezależnie od tego, czy oczekujesz standardowych rozwiązań czy potrzebujesz indywidualnych funkcjonalności. Plany taryfowe dostępne w RedCart.pl idealnie wpisują się w zapotrzebowanie Klientów, kierując dedykowaną ofertę do odpowiedniej grupy odbiorców. Każdy z dostępnych pakietów cechuje odpowiednio funkcjonalność, efektywność oraz indywidualność. Czytelna i przejrzysta oferta, pozbawiona ukrytych kosztów, daje możliwość precyzyjnego określenia budżetu przeznaczonego na prowadzenie sklepu internetowego, co jest niezwykle ważnym elementem, w szczególności w początkowej fazie jego działalności.


Ofertę RedCart otwiera podstawowy plan STARTER, zawierający ograniczenie transferu danych.


Plan PREMIUM to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących funkcjonalność sklepu internetowego. Duża ilość opcji i narzędzi sprawia, że pakiet daje pełną możliwość prowadzenia handlu internetowego, pozostając przy tym nadal bardzo atrakcyjnym cenowo. Standardowa funkcjonalność jest stale rozwijana, a wsparcie techniczne i pomoc przy uruchomieniu sklepu zapewniają wysoki komfort pracy.


Pakiet PROFIT skierowany jest do osób, dla których priorytetem jest promocja sklepu internetowego. Poza bogatą funkcjonalnością, dostępną w pakiecie PREMIUM, plan PROFIT wyróżnia wsparcie ze strony specjalistów RedCart w zakresie optymalnej reklamy sklepu internetowego. Plan zakłada pomoc przy rozpoczęciu sprzedaży internetowej, jak i również wsparcie z zakresu obsługi systemu i promocji sklepu. Pakiet PROFIT to doskonałe rozwiązanie dla osób, które oczekują fachowego wsparcia merytorycznego oraz chcą znacząco zwiększyć szanse powodzenia biznesu internetowego. Ponadto pakiet PROFIT wyróżnia jedna stała opłata za dostęp do wszystkich hurtowni, zintegrowanych z systemem sklepów internetowych. W ten sposób uzyskujemy możliwość skorzystania z bazy kilkudziesięciu tysięcy gotowych produktów, które możemy w prosty sposób włączyć do sprzedaży w sklepie internetowym.


Uzupełnieniem oferty sklepów internetowych RedCart jest pakiet ENTERPRISE. Został on wprowadzony z myślą o Klientach ceniących bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność, a ponadto oczekujących rozwiązań wykraczających poza standardową funkcjonalność oferowaną w pakietach PREMIUM oraz PROFIT. ENTERPRISE jest pakietem dedykowanym, dającym możliwość swobodnego rozwoju sklepu internetowego, realizując indywidualne potrzeby Klienta w ramach modelu SaaS. Głównym atutem planu ENTERPRISE jest instalacja sklepu na wirtualnym serwerze dedykowanym, zwiększająca wydajność sklepu oraz gwarantująca większą niezawodność prowadzonego e-biznesu. Dodatkowo poza pomocą z zakresu promocji sklepu, znaną z pakietu PROFIT, Klient objęty jest dodatkowym programem wsparcia technicznego. Pakiet ENTERPRISE pozwala realizować własne pomysły bez konieczności zatrudniania informatyków czy programistów. Ponadto w planie ENTERPRISE każdy ze sklepów otrzymuje bezpłatny certyfikat SSL, zwiększający bezpieczeństwo pracy oraz chroniący dodatkowo dane Klientów, dokonujących zakupy w sklepie. ENTERPRISE to także bezpłatny dostęp do wszystkich hurtowni, zintegrowanych z systemem sklepów internetowych.


Wszystkich Klientów oczekujących dodatkowych, ponadstandardowych rozwiązań zapraszamy do wyboru pakietu ENTERPRISE. Jedynie posiadanie tego pakietu daje możliwość rozpoczęcia rozmów na temat dodatkowych zmian w oprogramowaniu. Koszt realizacji modułów wykonywanych na indywidualne zlecenie Klienta zależy od zaangażowania zespołu programistycznego i stopnia złożoności zlecenia.Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart