• Ceneo.pl
Ceneo.pl

Odbierz nawet 1500 zł na promocję w Ceneo.pl oraz CeneoLokalnie.pl. Promuj się w największej porównywarce w Polsce oraz korzystaj z nowych funkcjonalności w prezentowaniu oferty, które dostępne są tylko na platformie RedCart.

Przetestuj za darmo
Opis usługi

Teraz możesz odebrać nawet 1500 zł na promocję w Ceneo.pl oraz CeneoLokalnie.pl. Promuj się w największej porównywarce internetowej w Polsce oraz korzystaj z nowych funkcjonalności w prezentowaniu oferty, które dostępne są tylko dla platformy Redcart.

Dzięki pierwszej na rynku pełnej integracji platformy sklepów internetowych z Ceneo, zyskujesz dostęp do wszystkich możliwości promocji oferty produktowej, jakie Ceneo wypracowało dla sklepów internetowych:

Rozszerzony plik XML dla Ceneo: oznacza dużo sprawniejszy eksport danych, ale to przede wszystkim możliwość prezentacji znacznie większej ilości informacji dotyczących produktu i lepszą prezentację oferty.

Opcja Kup na Ceneo: umożliwia bezpośrednią sprzedaż poprzez Ceneo, dostarczając e-sklepom dodatkowe źródło konwersji. 

Automatyzacja zamówień z Kup na Ceneo: jako jedyna platforma sklepowa na rynku dajemy możliwość automatyzacji zamówień pochodzących z opcji Kup na Ceneo poprzez API. 

Ceneolokalnie.pl: Ceneolokalnie to serwis, w którym prezentowane są oferty sklepów współpracujących z największą porównywarką w Polsce, a których asortyment można sprawdzić online i odebrać osobiście w punktach odbioru lub sklepach stacjonarnych wskazanych na mapce. 

Moduł Widget Opinii i Zaufane Opinie: to udostępnione w formie niewielkiej zakładki na stronie sklepu gromadzone przez Ceneo informacje dotyczące np. jakości obsługi w sklepie, w tym m.in. opinie klientów.

Korzyść

Dla wszystkich  sklepów na platformie RedCart, które do tej pory nie korzystały z promocji na Ceneo przygotowaliśmy specjalne pakiety: teraz dostępne dzięki pierwszej pełnej integracji na rynku:

1. 200 zł do wykorzystania na dodatkowe formy promocji na Ceneo dla nowych sklepów: promowanie na stronach kategorii i promowanie na stronach produktów.

2. 200 zł do wykorzystania  na dodatkowe formy promocji na Ceneo: licytacja stawki za klik

3. Półroczna obecność w serwisie ceneolokalnie.pl bez opłat

4. 200 zł do wykorzystania na kliki dla nowych sklepów + 50% rabatu na kampanie bannerowe

Jak skorzystać z bonusu?
  • W celu uzyskania rabatu należy wysłać wiadomość na adres: reklama@ceneo.pl
  • W treści wiadomości nalezy podaj adres swojego sklepu internetowego. Oferta rabatu przeznaczona jest dla sklepów, które nie korzystały wcześniej z promocji w Ceneo. 
Masz pytania?

Napisz do nas...

Proszę uzupełnić pola oznaczone (*wymagane)
Dziękujemy, wiadomość została wysłana.