Integracja z Globbox

Integracja z Globbox

Serwis skupiający punkty nadawania i odbioru paczek, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności

GlobBox.net to punkty paczkowe, gdzie nadajesz i odbierasz przesyłki kurierskie w najbardziej dogodnym dla klienta miejscu oraz czasie. Ten wygodny i nowoczesny sposób realizacji zamówień podnosi atrakcyjność Twojego sklepu w oczach klientów, którzy nie mogą pozwolić sobie na odbiór paczki od kuriera i preferują taki właśnie sposób odbioru przesyłki. Dzięki dużej ilości punktów do nadawania i odbioru zlokalizowanych na terenie całej Polski, nadasz paczki krajowe i międzynarodowe w atrakcyjnych cenach w szybki i bezpieczny sposób.

Dla każdego nowego klienta GlobBoxnet, który posiada sklep na platformie RedCart przygotowana została specjalna oferta, umożliwiająca na skorzystanie z 250 zł rabatu na przesyłkę do punktów odbioru paczek.

Każdy, kto zarejestruje się na stronie http://www.globbox.net/auth/register i skontaktuje się mailowo aktywacja250@globbox.net, wpisując w tytule "Pakiet Korzyści - GlobBox.net", otrzyma możliwość odebrania nawet 250 zł na wysyłkę poprzez punkty paczkowe GlobBox.net. Sprawdź szczegóły w pakiety korzyści.

Integracja z GLOBBOX

Wybierając Globbx.net dostarczasz swoim klientom możliwość wygodnego odebrania paczki w jednym z 800 punktów na terenie Polski. Integracja z Globbox.net to korzyści dla sklepu i klientów:
 

  • Redukcję kosztów wysyłki i atrakcyjne ceny
  • Możliwość wysyłki towaru do jednego z 800 punktów w Polsce.
  • Dogodne godziny odebrania paczki
  • Niezależność od kuriera
Wymagane dane do aktywacji usługi
Kontakt
Informacje