Integracja z KurJerzy

Integracja z KurJerzy

KurJerzy.pl to alternatywny broker kurierski, który współpracuje z DHL, UPS oraz FedEx.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności

Serwis KurJerzy.pl to pośrednik między Klientami a firmami kurierskimi. Oferuje rozwiązania szybkie, bezpieczne oraz konkurencyjne cenowo. Współpracuje z powszechnie uznanymi na rynku przesyłek kurierskich firmami: DHL, UPS oraz FedEx.

Serwis daje możliwość bardzo niskim kosztem skorzystać z usług największych firm kurierskich w Polsce. Jego główną zaletą jest możliwość zamówienia usługi – do tej pory dostępnej tylko dla przedsiębiorstw – w sposób łatwy i szybki, bez konieczności podpisywania jakiejkolwiek umowy. Proponowane ceny są tak atrakcyjne, ponieważ dzięki dużej liczbie obsługiwanych przesyłek, firma osiągnęła znaczne zniżki u firm kurierskich.

KurJerzy.pl to – oprócz konkurencyjnych cen – także maksymalnie uproszczony proces składania zamówień, wiele możliwości bezpiecznej i szybkiej zapłaty za usługę, pomoc konsultanta i odpowiedzialność Serwisu w momencie wystąpienia jakichkolwiek problemów z przesyłką oraz dodatkowe mechanizmy, jak np.: Prepaid, zniżki dla sklepów, wyszukiwarka kodów pocztowych, możliwość śledzenia przesyłki oraz wiele innych.

Jedna z najszybciej rozwijających się platform sklepów internetowych w Polsce RedCart.pl dołączyła do grona naszych Partnerów KurJerzy.pl. Integracja z serwisem KurJerzy.pl pozwala na automatyzację procesu generowania etykiet adresowych i wysyłania paczek. Współpraca z KurJerzy.pl to kolejny krok niosący za sobą korzyści dla Klientów RedCart.pl w postaci oszczędności czasu i pieniędzy, a ponadto wpływający na podniesienie komfortu pracy Sprzedawców.

Zaawansowana konfiguracja obejmuje:
  • Definiowanie dowolnej liczby punktów odbioru
  • Waga paczki: definiowana ręcznie, wyliczana automatycznie na podstawie zamówionych produktów.
  • Zawartość paczki
  • Ubezpieczenie: wartość
  • Pobranie: kwota
Wymagane dane do aktywacji usługi
  • Klucz (apiKey)
  • Pin (apiPin)
Kontakt
  • www.kurjerzy.pl
Informacje